Otwarta - Trening kwalifikacyjny

2004 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski V Runda - Głogów, 30 maja 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

21

Maciej Zdunek

CAMK Człuchów

Yamaha

6

2:30.782

6

2

71

Łukasz Wysocki

KM Wisla Chełmno

KTM

6

2:32.212

2

3

2

Marek Przybysz

A. Głogów

Yamaha

5

2:36.305

3

4

151

Christian Brockel

Niemcy

5

2:36.559

3

5

23

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

6

2:38.126

3

6

142

Sebastian Paasch

Niemcy

5

2:38.275

3

7

7

Jacek Lonka

A. Głogów

Kawasaki

6

2:38.600

6

8

143

Hardy Schadenberg

Niemcy

5

2:38.997

5

9

115

Tomasz Vasiczek

Czechy

6

2:39.367

5

10

100

Ronny Herlitschke

Niemcy

6

2:39.510

6

11

69

Karol Knap

KM Wisla Chełmno

Honda

6

2:39.692

6

12

3

Sebastian Krywult

KM Wisla Chełmno

KTM

6

2:40.089

2

13

28

Tomasz Kaźmierczak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

5

2:40.115

3

14

90

Paweł Szturomski

A. Głogów

Yamaha

5

2:40.371

4

15

58

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

Yamaha

4

2:43.053

4

16

15

Tomasz Jost

CAMK Człuchów

Yamaha

6

2:43.387

3

17

79

Jiri Hendrych

Czechy

Suzuki

4

2:43.401

3

18

1

Marcin Wójcik

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

2

2:44.440

2

19

33

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

5

2:44.741

4

20

19

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

5

2:45.025

3

21

85

Dariusz Przybysz

A. Głogów

Yamaha

4

2:46.907

3

22

91

Ladislav Malat

Czechy

6

2:47.072

6

23

8

Piotr Krasuski

A. Głogów

Yamaha

5

2:48.718

4

24

89

Romy Bloch

Niemcy

5

2:49.308

3

25

5

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Honda

6

2:50.090

3

26

17

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Honda

6

2:50.576

6

27

25

Mariusz Bukowski

CAMK Człuchów

Yamaha

6

2:52.737

5

28

16

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

6

2:53.242

3

29

35

Ryszard Krzemień

Dynamik Warszawa

Yamaha

5

2:54.833

4

30

18

Filip Chlewiński

MK Lidzbark Warm.

Honda

5

2:56.369

4

31

44

Andrzej Seremet

WKM Wschowa

Yamaha

6

2:56.673

5

32

84

Piotr Gdesz

A. Głogów

Honda

5

2:58.118

5

33

114

Dariusz Kłopot

A. Głogów

4

2:58.233

2

34

42

Jakub Skomorucha

AP Warszawa

5

2:58.789

4

35

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

5

2:59.135

3

36

29

Jakub Kuźniak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

6

2:59.210

3

37

34

Piotr Szubert

Dynamik Warszawa

Honda

5

3:00.312

3

38

32

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

5

3:00.800

5

39

72

Jarosław Ziemacki

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

5

3:04.680

3

40

80

Marcin Dutkiewicz

MK Oborniki Wlk.

Yamaha

6

3:05.970

4

41

82

Michał Wyszomirski

Dynamik Warszawa

5

3:06.443

3

42

31

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

5

3:06.761

5

43

50

Stanisław Żytecki

TMSM Sparta Wrocław

5

3:24.612

3