Otwarta - Trening kwalifikacyjny

2004 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski V Runda - Głogów, 30 maja 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

21

Maciej Zdunek

CAMK Człuchów

Yamaha

6

2:30.782

6

2

71

Łukasz Wysocki

KM Wisla Chełmno

KTM

6

2:32.212

+1.430

2

3

2

Marek Przybysz

A. Głogów

Yamaha

5

2:36.305

+5.523

3

4

151

Christian Brockel

Niemcy

5

2:36.559

+5.777

3

5

23

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

6

2:38.126

+7.344

3

6

142

Sebastian Paasch

Niemcy

5

2:38.275

+7.493

3

7

7

Jacek Lonka

A. Głogów

Kawasaki

6

2:38.600

+7.818

6

8

143

Hardy Schadenberg

Niemcy

5

2:38.997

+8.215

5

9

115

Tomasz Vasiczek

Czechy

6

2:39.367

+8.585

5

10

100

Ronny Herlitschke

Niemcy

6

2:39.510

+8.728

6

11

69

Karol Knap

KM Wisla Chełmno

Honda

6

2:39.692

+8.910

6

12

3

Sebastian Krywult

KM Wisla Chełmno

KTM

6

2:40.089

+9.307

2

13

28

Tomasz Kaźmierczak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

5

2:40.115

+9.333

3

14

90

Paweł Szturomski

A. Głogów

Yamaha

5

2:40.371

+9.589

4

15

58

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

Yamaha

4

2:43.053

+12.271

4

16

15

Tomasz Jost

CAMK Człuchów

Yamaha

6

2:43.387

+12.605

3

17

79

Jiri Hendrych

Czechy

Suzuki

4

2:43.401

+12.619

3

18

1

Marcin Wójcik

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

2

2:44.440

+13.658

2

19

33

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

5

2:44.741

+13.959

4

20

19

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

5

2:45.025

+14.243

3

21

85

Dariusz Przybysz

A. Głogów

Yamaha

4

2:46.907

+16.125

3

22

91

Ladislav Malat

Czechy

6

2:47.072

+16.290

6

23

8

Piotr Krasuski

A. Głogów

Yamaha

5

2:48.718

+17.936

4

24

89

Romy Bloch

Niemcy

5

2:49.308

+18.526

3

25

5

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Honda

6

2:50.090

+19.308

3

26

17

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Honda

6

2:50.576

+19.794

6

27

25

Mariusz Bukowski

CAMK Człuchów

Yamaha

6

2:52.737

+21.955

5

28

16

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

6

2:53.242

+22.460

3

29

35

Ryszard Krzemień

Dynamik Warszawa

Yamaha

5

2:54.833

+24.051

4

30

18

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

5

2:56.369

+25.587

4

31

44

Andrzej Seremet

WKM Wschowa

Yamaha

6

2:56.673

+25.891

5

32

84

Piotr Gdesz

A. Głogów

Honda

5

2:58.118

+27.336

5

33

114

Dariusz Kłopot

A. Głogów

4

2:58.233

+27.451

2

34

42

Jakub Skomorucha

AP Warszawa

5

2:58.789

+28.007

4

35

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

5

2:59.135

+28.353

3

36

29

Jakub Kuźniak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

6

2:59.210

+28.428

3

37

34

Piotr Szubert

Dynamik Warszawa

Honda

5

3:00.312

+29.530

3

38

32

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

5

3:00.800

+30.018

5

39

72

Jarosław Ziemacki

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

5

3:04.680

+33.898

3

40

80

Marcin Dutkiewicz

MK Oborniki Wlk.

Yamaha

6

3:05.970

+35.188

4

41

82

Michał Wyszomirski

Dynamik Warszawa

5

3:06.443

+35.661

3

42

31

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

5

3:06.761

+35.979

5

43

50

Stanisław Żytecki

TMSM Sparta Wrocław

5

3:24.612

+53.830

3