125 cc Junior - Trening kwalifikacyjny

2004 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VI Runda - Olsztyn, 20 czerwca 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

2

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

6

2:02.705

6

2

21

Paweł Nowicki

KM Wisla Chełmno

Yamaha

6

2:03.220

+0.515

6

3

13

Mateusz Ognisty

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

6

2:03.444

+0.739

4

4

33

Sebastian Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

6

2:03.682

+0.977

3

5

11

Kacper Kępa

A. Lublin

Kawasaki

4

2:03.977

+1.272

3

6

34

Jakub Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

6

2:04.728

+2.023

6

7

5

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

6

2:04.733

+2.028

2

8

9

Tomasz Michnicki

KM Wisla Chełmno

KTM

6

2:07.775

+5.070

2

9

8

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

6

2:07.981

+5.276

6

10

4

Albert Pelec

KM Wisla Chełmno

Honda

5

2:07.993

+5.288

5

11

27

Karol Różański

MK Unia Poznań

6

2:08.669

+5.964

3

12

52

Anton Klimaszewicz

Białoruś

4

2:09.139

+6.434

4

13

81

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

7

2:10.620

+7.915

2

14

30

Filip Moes

TNT Łomianki

Kawasaki

5

2:10.774

+8.069

3

15

50

Piotr Leśniak

TNT Łomianki

Suzuki

6

2:12.529

+9.824

6

16

32

Przemysław Babski

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

5

2:14.839

+12.134

3

17

77

Kamil Słowicki

Motoklub Olsztyn

KTM

5

2:15.633

+12.928

2

18

45

Adrian Słomczewski

Dynamik Warszawa

Yamaha

6

2:16.162

+13.457

4

19

43

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

2:16.896

+14.191

6

20

23

Piotr Masłoń

GKM Mysłowice

Kawasaki

6

2:18.170

+15.465

6

21

69

Marcin Grodzicki

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

4

2:18.880

+16.175

2

22

12

Dawid Kruk

Zjednoczeni Stryków

KTM

5

2:19.167

+16.462

3

23

26

Marcin Lubiński

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

6

2:24.498

+21.793

2

24

41

Maciej Dróbka

MK Oborniki Wlk.

6

2:27.381

+24.676

2

25

38

Michał Dzik

CAMK Człuchów

5

2:48.517

+45.812

5