Otwarta - Trening kwalifikacyjny

2004 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VI Runda - Olsztyn, 20 czerwca 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

21

Maciej Zdunek

CAMK Człuchów

Yamaha

7

1:53.799

2

2

4

Aleksander Giruć

Białoruś

6

1:55.804

+2.005

5

3

71

Łukasz Wysocki

KM Wisla Chełmno

KTM

6

1:56.866

+3.067

2

4

1

Marcin Wójcik

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

7

1:57.635

+3.836

7

5

69

Karol Knap

KM Wisla Chełmno

Honda

6

1:58.910

+5.111

2

6

28

Tomasz Kaźmierczak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

6

1:59.274

+5.475

4

7

2

Marek Przybysz

A. Głogów

Yamaha

5

1:59.737

+5.938

2

8

3

Sebastian Krywult

KM Wisla Chełmno

KTM

6

1:59.830

+6.031

2

9

7

Jacek Lonka

A. Głogów

Kawasaki

5

2:00.174

+6.375

4

10

23

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

6

2:02.229

+8.430

2

11

58

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

Yamaha

5

2:02.446

+8.647

4

12

93

Kamil Walczak

KM Cross Lublin

Honda

5

2:03.230

+9.431

4

13

5

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Honda

6

2:04.190

+10.391

5

14

33

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

5

2:04.928

+11.129

4

15

8

Piotr Krasuski

A. Głogów

Yamaha

3

2:06.020

+12.221

3

16

15

Tomasz Jost

CAMK Człuchów

Yamaha

6

2:06.430

+12.631

2

17

84

Piotr Gdesz

A. Głogów

Honda

5

2:07.974

+14.175

3

18

18

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

6

2:09.514

+15.715

5

19

16

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

6

2:10.168

+16.369

6

20

27

Loren Ballot

Dynamik Warszawa

6

2:11.002

+17.203

5

21

35

Ryszard Krzemień

Dynamik Warszawa

Yamaha

5

2:11.602

+17.803

3

22

32

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

6

2:11.692

+17.893

6

23

11

Wiesław Wiśniewski

KM Wisla Chełmno

KTM

5

2:11.838

+18.039

2

24

29

Jakub Kuźniak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

6

2:11.990

+18.191

3

25

25

Mariusz Bukowski

CAMK Człuchów

Yamaha

5

2:12.224

+18.425

2

26

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

5

2:16.496

+22.697

2

27

34

Piotr Szubert

Dynamik Warszawa

Honda

6

2:17.884

+24.085

4

28

70

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin

KTM

6

2:21.274

+27.475

3

29

31

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

5

2:21.922

+28.123

5

30

72

Jarosław Ziemacki

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

6

2:25.636

+31.837

6