125 cc - Trening dowolny

2004 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Oborniki Śląskie, 4 kwietnia 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

111

Jindrich Hrabica

Czechy

Kawasaki

9

1:52.762

7

2

166

Peter Svanda

Czechy

Yamaha

9

1:52.972

5

3

52

Dariusz Przybysz

A. Głogów

Yamaha

7

1:54.414

5

4

2

Łukasz Wysocki

KM Wisla Chełmno

KTM

10

1:55.126

10

5

42

Albert Pelec

KM Wisla Chełmno

Honda

8

1:55.136

3

6

9

Paweł Szturomski

A. Głogów

Yamaha

7

1:55.962

4

7

29

Marcin Hallmann

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Yamaha

8

1:55.991

8

8

44

Paweł Nowicki

KM Wisla Chełmno

Yamaha

8

1:56.566

7

9

11

Jakub Majchrzak

A. Głogów

Yamaha

9

1:56.569

3

10

10

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

8

1:56.606

5

11

37

Mateusz Ognisty

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

9

1:56.998

4

12

35

Piotr Król

WKM Więcbork

Yamaha

8

1:57.000

4

13

76

Mateusz Bembenik

CAMK Człuchów

KTM

9

1:57.341

5

14

114

Jiri Mach

Czechy

KTM

9

1:58.653

5

15

36

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

9

1:58.925

7

16

80

Ulastik Malat

Czechy

Zilax

6

1:59.598

3

17

63

Kacper Kępa

A. Lublin

Kawasaki

4

2:00.313

4

18

87

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

8

2:00.531

6

19

82

Ondrej Ruzicka

Czechy

Yamaha

8

2:01.263

5

20

34

Jakub Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

8

2:01.431

4

21

74

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

9

2:01.691

7

22

33

Sebastian Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

9

2:01.720

3

23

116

Jiri Chuchik

Czechy

Suzuki

9

2:01.839

9

24

5

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warm.

Suzuki

8

2:02.024

3

25

91

Karol Różański

MK Unia Poznań

KTM

7

2:02.288

6

26

83

Bohdan Ruzicka

Czechy

Yamaha

9

2:02.887

9

27

40

Łukasz Jaromin

WKM Wschowa

Kawasaki

8

2:02.897

6

28

25

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Kawasaki

7

2:03.445

4

29

81

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

7

2:03.628

5

30

61

Radosław Michałowski

MK Oborniki Wlk.

Honda

7

2:04.360

3

31

45

Tomasz Michnicki

KM Wisla Chełmno

KTM

7

2:05.252

3

32

14

Mirosław Szychulski

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

4

2:05.730

2

33

92

Filip Moes

TNT Łomianki

Kawasaki

7

2:05.762

5

34

17

Paweł Wysocki

MK Unia Poznań

Honda

9

2:05.932

7

35

64

Grzegorz Kępa

A. Lublin

Yamaha

8

2:06.322

6

36

89

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

2:07.082

7

37

54

Dariusz Kłopot

A. Głogów

Honda

6

2:08.820

3

38

88

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

8

2:09.152

2

39

59

Marcin Dmochowski

Motoklub Olsztyn

KTM

8

2:09.940

7

40

85

Piotr Masłoń

GKM Mysłowice

Kawasaki

8

2:10.125

7

41

75

Przemysław Babski

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

6

2:10.250

2

42

77

Kamil Słowicki

Motoklub Olsztyn

KTM

8

2:11.608

7

43

50

Łukasz Grabarz

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

8

2:11.614

5

44

30

Arkadiusz Meredyk

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

7

2:12.769

5

45

68

Daniel Bałdyga

Podkowa Łomża

Kawasaki

8

2:12.941

3

46

31

Marcin Lubiński

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

6

2:23.246

2

47

90

Maciej Dróbka

MK Oborniki Wlk.

3

2:24.298

2

48

86

Marcin Banot

UKS Wiraż Cieszyn

Honda

7

2:25.482

6

49

84

Krzysztof Paryska

TNT Łomianki

Yamaha

7

2:26.948

2