Otwarta - Trening dowolny

2004 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Oborniki Śląskie, 4 kwietnia 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

101

Marek Viteslaw

Czechy

KTM

9

1:52.797

7

2

79

Jiri Hendrych

Czechy

Suzuki

9

1:53.285

+0.488

7

3

28

Tomasz Kaźmierczak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

9

1:55.120

+2.323

5

4

2

Marek Przybysz

A. Głogów

Yamaha

7

1:55.790

+2.993

3

5

99

Roman Heinrich

Czechy

Honda

8

1:56.164

+3.367

4

6

3

Sebastian Krywult

KM Wisla Chełmno

KTM

9

1:57.612

+4.815

3

7

1

Marcin Wójcik

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

9

1:57.916

+5.119

2

8

58

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

Yamaha

9

1:59.018

+6.221

5

9

95

Radim Kraus

Czechy

Honda

9

1:59.684

+6.887

3

10

162

Lada Malat

Czechy

Honda

9

1:59.765

+6.968

8

11

15

Tomasz Jost

CAMK Człuchów

Yamaha

9

2:01.279

+8.482

2

12

87

Kamil Walczak

KM Cross Lublin

Honda

8

2:02.860

+10.063

4

13

32

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

8

2:02.960

+10.163

3

14

84

Piotr Gdesz

A. Głogów

Honda

7

2:03.134

+10.337

6

15

44

Andrzej Seremet

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:03.403

+10.606

3

16

25

Mariusz Bukowski

CAMK Człuchów

Yamaha

9

2:03.601

+10.804

7

17

17

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Honda

8

2:03.791

+10.994

3

18

16

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

8

2:03.849

+11.052

3

19

96

Błażej Gazda

KTM

8

2:04.625

+11.828

4

20

53

Artur Iskra

Moto Klub Lidzbark Warmiński

KTM

8

2:04.958

+12.161

8

21

8

Piotr Krasuski

A. Głogów

Yamaha

8

2:05.461

+12.664

4

22

18

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

8

2:05.872

+13.075

8

23

11

Wiesław Wiśniewski

KM Wisla Chełmno

KTM

8

2:06.416

+13.619

7

24

60

Robert Rozpędowski

KM Cross Lublin

KTM

8

2:07.444

+14.647

3

25

29

Jakub Kuźniak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

8

2:07.484

+14.687

4

26

39

Piotr Kopański

Dynamik Warszawa

Yamaha

8

2:08.361

+15.564

5

27

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

8

2:08.786

+15.989

7

28

22

Krzysztof Budnik

KM Wisla Chełmno

KTM

7

2:09.468

+16.671

6

29

54

Sebastian Gryga

GKM Mysłowice

KTM

6

2:10.259

+17.462

3

30

95

Dawid Drzęźla

UKS Wiraż Cieszyn

7

2:10.721

+17.924

7

31

94

Arkadiusz Zielezny

UKS Wiraż Cieszyn

8

2:10.865

+18.068

7

32

61

Tomasz Zych

KM Cross Lublin

KTM

8

2:12.089

+19.292

2

33

57

Robert Więckowski

KM Cross Lublin

KTM

7

2:14.185

+21.388

4

34

19

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

6

2:15.063

+22.266

2

35

34

Piotr Szubert

Dynamik Warszawa

Honda

7

2:15.699

+22.902

6

36

76

Wiesław Bukowicz

WKM Więcbork

Honda

5

2:15.868

+23.071

5

37

52

Tomasz Krawczyk

BKM Bielsko Biała

Yamaha

7

2:17.933

+25.136

3

38

77

Piotr Pietraszko

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

2

2:18.166

+25.369

2

39

75

Mariusz Krause

CAMK Człuchów

Honda

6

2:18.364

+25.567

2

40

72

Jarosław Ziemacki

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

5

2:18.925

+26.128

5

41

35

Ryszard Krzemień

Dynamik Warszawa

Yamaha

6

2:21.973

+29.176

6

42

70

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin

KTM

7

2:22.325

+29.528

3

43

73

Marek Jaskólski

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

3

2:28.839

+36.042

2

44

78

Marcin Kwiatkowski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

+-1:52.797

45

79

Stanislaw Prochazka

Czechy

Suzuki

+-1:52.797

46

80

Marcin Dutkiewicz

MK Oborniki Wlk.

Yamaha

+-1:52.797

47

81

Jarosław Sobczak

Husaberg

+-1:52.797