Otwarta - Trening kwalifikacyjny

2004 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Oborniki Śląskie, 4 kwietnia 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Marcin Wójcik

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

6

1:50.335

2

2

101

Marek Viteslaw

Czechy

KTM

6

1:50.367

+0.032

5

3

2

Marek Przybysz

A. Głogów

Yamaha

8

1:50.954

+0.619

7

4

79

Jiri Hendrych

Czechy

Suzuki

2

1:51.761

+1.426

2

5

28

Tomasz Kaźmierczak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

7

1:52.039

+1.704

2

6

3

Sebastian Krywult

KM Wisla Chełmno

KTM

7

1:53.397

+3.062

2

7

87

Kamil Walczak

KM Cross Lublin

Honda

4

1:54.564

+4.229

2

8

99

Roman Heinrich

Czechy

Honda

7

1:55.369

+5.034

5

9

58

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

Yamaha

7

1:55.743

+5.408

7

10

95

Radim Kraus

Czechy

Honda

6

1:56.596

+6.261

2

11

15

Tomasz Jost

CAMK Człuchów

Yamaha

7

1:57.205

+6.870

3

12

162

Lada Malat

Czechy

Honda

8

1:59.694

+9.359

2

13

17

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Honda

6

2:00.316

+9.981

5

14

25

Mariusz Bukowski

CAMK Człuchów

Yamaha

6

2:00.922

+10.587

3

15

16

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

6

2:01.105

+10.770

2

16

53

Artur Iskra

Moto Klub Lidzbark Warmiński

KTM

6

2:01.495

+11.160

2

17

18

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

7

2:02.473

+12.138

5

18

8

Piotr Krasuski

A. Głogów

Yamaha

7

2:02.616

+12.281

5

19

84

Piotr Gdesz

A. Głogów

Honda

8

2:02.839

+12.504

6

20

11

Wiesław Wiśniewski

KM Wisla Chełmno

KTM

7

2:03.001

+12.666

5

21

44

Andrzej Seremet

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:03.080

+12.745

2

22

96

Błażej Gazda

KTM

7

2:03.195

+12.860

6

23

60

Robert Rozpędowski

KM Cross Lublin

KTM

7

2:04.085

+13.750

2

24

19

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

5

2:04.497

+14.162

2

25

29

Jakub Kuźniak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

7

2:05.416

+15.081

2

26

39

Piotr Kopański

Dynamik Warszawa

Yamaha

7

2:06.446

+16.111

6

27

32

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

7

2:06.602

+16.267

5

28

57

Robert Więckowski

KM Cross Lublin

KTM

7

2:07.633

+17.298

5

29

22

Krzysztof Budnik

KM Wisla Chełmno

KTM

6

2:07.876

+17.541

2

30

54

Sebastian Gryga

GKM Mysłowice

KTM

6

2:10.036

+19.701

2

31

35

Ryszard Krzemień

Dynamik Warszawa

Yamaha

6

2:10.127

+19.792

2

32

61

Tomasz Zych

KM Cross Lublin

KTM

5

2:10.188

+19.853

4

33

80

Marcin Dutkiewicz

MK Oborniki Wlk.

Yamaha

7

2:10.296

+19.961

3

34

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

7

2:10.858

+20.523

4

35

76

Wiesław Bukowicz

WKM Więcbork

Honda

6

2:12.291

+21.956

6

36

34

Piotr Szubert

Dynamik Warszawa

Honda

6

2:13.307

+22.972

2

37

52

Tomasz Krawczyk

BKM Bielsko Biała

Yamaha

6

2:15.808

+25.473

3

38

72

Jarosław Ziemacki

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

5

2:16.043

+25.708

2

39

70

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin

KTM

7

2:17.095

+26.760

3

40

77

Piotr Pietraszko

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

6

2:17.697

+27.362

4

41

73

Marek Jaskólski

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

6

2:23.310

+32.975

2

42

75

Mariusz Krause

CAMK Człuchów

Honda

4

2:23.578

+33.243

2

43

78

Marcin Kwiatkowski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

6

2:26.966

+36.631

4

44

81

Jarosław Sobczak

Husaberg

5

2:48.856

+58.521

2