Otwarta - Wyścig pierwszy

2004 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Oborniki Śląskie, 4 kwietnia 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

101

Marek Viteslaw

Czechy

KTM

13

24:40.586

2

2

Marek Przybysz

A. Głogów

Yamaha

13

25:03.453

3

3

Sebastian Krywult

KM Wisla Chełmno

KTM

13

25:23.191

4

1

Marcin Wójcik

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

13

25:49.040

5

28

Tomasz Kaźmierczak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

13

25:55.748

6

99

Roman Heinrich

Czechy

Honda

13

26:10.502

7

58

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

Yamaha

13

26:16.767

25

8

95

Radim Kraus

Czechy

Honda

12

24:50.226

9

87

Kamil Walczak

KM Cross Lublin

Honda

12

25:05.127

10

8

Piotr Krasuski

A. Głogów

Yamaha

12

25:08.355

11

18

Filip Chlewiński

MK Lidzbark Warm.

Honda

12

25:21.564

22

12

15

Tomasz Jost

CAMK Człuchów

Yamaha

12

25:22.039

20

13

11

Wiesław Wiśniewski

KM Wisla Chełmno

KTM

12

25:27.322

18

14

17

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Honda

12

25:30.624

16

15

32

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

12

26:05.799

15

16

60

Robert Rozpędowski

KM Cross Lublin

KTM

12

26:16.530

14

17

84

Piotr Gdesz

A. Głogów

Honda

12

26:18.155

13

18

44

Andrzej Seremet

WKM Wschowa

Yamaha

12

26:19.607

12

19

162

Lada Malat

Czechy

Honda

12

26:24.766

20

29

Jakub Kuźniak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

12

26:29.096

11

21

22

Krzysztof Budnik

KM Wisla Chełmno

KTM

12

26:39.650

10

22

39

Piotr Kopański

Dynamik Warszawa

Yamaha

12

26:40.205

9

23

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

12

26:41.734

8

24

25

Mariusz Bukowski

CAMK Człuchów

Yamaha

12

27:07.491

7

25

57

Robert Więckowski

KM Cross Lublin

KTM

11

24:48.398

6

26

61

Tomasz Zych

KM Cross Lublin

KTM

11

25:11.969

5

27

35

Ryszard Krzemień

Dynamik Warszawa

Yamaha

11

25:28.923

4

28

54

Sebastian Gryga

GKM Mysłowice

KTM

11

26:02.515

3

29

34

Piotr Szubert

Dynamik Warszawa

Honda

11

26:09.947

2

30

70

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin

KTM

11

26:21.880

1

31

52

Tomasz Krawczyk

BKM Bielsko Biała

Yamaha

11

26:58.014

32

72

Jarosław Ziemacki

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

10

25:04.653

33

53

Artur Iskra

MK Lidzbark Warm.

KTM

6

13:46.716

34

16

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

5

11:58.632