125 cc - Trening dowolny

2004 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM II Runda - Więcbork, 25 kwietnia 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

37

Mateusz Ognisty

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

8

2:08.213

7

2

29

Marcin Hallmann

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Yamaha

5

2:09.604

+1.391

5

3

42

Albert Pelec

KM Wisla Chełmno

Honda

3

2:10.244

+2.031

3

4

2

Łukasz Wysocki

KM Wisla Chełmno

KTM

4

2:11.929

+3.716

2

5

5

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

2:12.413

+4.200

4

6

63

Kacper Kępa

A. Lublin

Kawasaki

7

2:13.210

+4.997

3

7

44

Paweł Nowicki

KM Wisla Chełmno

Yamaha

7

2:15.171

+6.958

3

8

14

Mirosław Szychulski

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

5

2:15.805

+7.592

5

9

11

Jakub Majchrzak

A. Głogów

Yamaha

7

2:16.123

+7.910

6

10

91

Karol Różański

MK Unia Poznań

KTM

7

2:16.722

+8.509

4

11

45

Tomasz Michnicki

KM Wisla Chełmno

KTM

6

2:18.529

+10.316

6

12

34

Jakub Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

7

2:22.210

+13.997

3

13

92

Filip Moes

TNT Łomianki

Kawasaki

6

2:23.442

+15.229

4

14

33

Sebastian Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

7

2:24.341

+16.128

5

15

74

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

6

2:24.565

+16.352

4

16

150

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

Yamaha

7

2:24.852

+16.639

6

17

17

Paweł Wysocki

MK Unia Poznań

Honda

7

2:24.853

+16.640

4

18

89

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

2:27.729

+19.516

5

19

25

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Kawasaki

6

2:27.940

+19.727

3

20

98

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

6

2:28.170

+19.957

6

21

61

Radosław Michałowski

MK Oborniki Wlk.

Honda

4

2:28.248

+20.035

2

22

19

Piotr Jesion

KTM

6

2:28.935

+20.722

2

23

30

Arkadiusz Meredyk

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

6

2:29.098

+20.885

4

24

90

Maciej Dróbka

MK Oborniki Wlk.

Suzuki

7

2:30.084

+21.871

4

25

31

Marcin Lubiński

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

6

2:31.150

+22.937

4

26

77

Kamil Słowicki

Motoklub Olsztyn

KTM

5

2:31.972

+23.759

3

27

68

Daniel Bałdyga

Podkowa Łomża

Kawasaki

6

2:33.004

+24.791

6

28

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

6

2:33.226

+25.013

3

29

101

Marcin Grodzicki

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

4

2:33.570

+25.357

2

30

103

Maciej Sadłowski

TNT Łomianki

Yamaha

6

2:34.804

+26.591

4

31

64

Grzegorz Kępa

A. Lublin

Yamaha

6

2:35.016

+26.803

4

32

35

Piotr Król

WKM Więcbork

Yamaha

6

2:35.294

+27.081

5

33

99

Damian Rykowski

MK Oborniki Wlk.

Yamaha

6

2:35.336

+27.123

4

34

54

Dariusz Kłopot

A. Głogów

Honda

5

2:35.658

+27.445

3

35

62

Łukasz Grzebyta

MK Oborniki Wlk.

Suzuki

6

2:37.891

+29.678

4

36

75

Przemysław Babski

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

5

2:43.153

+34.940

3

37

41

Oskar Skrzypczak

WKM Wschowa

Honda

6

2:43.621

+35.408

4

38

96

Marcin Kryński

TNT Łomianki

Yamaha

6

2:43.699

+35.486

6

39

104

Marcin Mazurkiewicz

MKO Oborniki

Kawasaki

6

2:44.414

+36.201

4

40

84

Krzysztof Paryska

TNT Łomianki

Yamaha

6

2:45.124

+36.911

3

41

56

Arkadiusz Janicki

Dynamik Warszawa

Yamaha

5

2:47.917

+39.704

4

42

152

Arkadiusz Dzik

CAMK Człuchów

Honda

5

2:48.393

+40.180

2

43

88

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

2

2:55.191

+46.978

2