125 cc - Wyścig drugi

2004 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM II Runda - Więcbork, 25 kwietnia 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

2

Łukasz Wysocki

KM Wisla Chełmno

KTM

11

25:30.146

2

42

Albert Pelec

KM Wisla Chełmno

Honda

11

25:42.303

3

5

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warm.

Suzuki

11

25:43.493

4

37

Mateusz Ognisty

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

11

26:05.424

25

5

44

Paweł Nowicki

KM Wisla Chełmno

Yamaha

11

26:18.645

22

6

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

11

26:29.713

7

91

Karol Różański

MK Unia Poznań

KTM

11

27:13.462

20

8

45

Tomasz Michnicki

KM Wisla Chełmno

KTM

11

27:20.894

9

35

Piotr Król

WKM Więcbork

Yamaha

11

27:30.338

18

10

74

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

11

27:35.000

16

11

33

Sebastian Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

11

27:41.392

15

12

11

Jakub Majchrzak

A. Głogów

Yamaha

11

27:47.023

14

13

90

Maciej Dróbka

MK Oborniki Wlk.

Suzuki

11

27:50.795

13

14

92

Filip Moes

TNT Łomianki

Kawasaki

10

25:45.591

12

15

25

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Kawasaki

10

25:53.838

11

16

34

Jakub Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

10

26:09.398

10

17

19

Piotr Jesion

KTM

10

26:26.171

9

18

54

Dariusz Kłopot

A. Głogów

Honda

10

26:28.515

8

19

64

Grzegorz Kępa

A. Lublin

Yamaha

10

26:35.452

7

20

75

Przemysław Babski

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

10

26:44.458

6

21

77

Kamil Słowicki

Motoklub Olsztyn

KTM

10

26:44.892

5

22

17

Paweł Wysocki

MK Unia Poznań

Honda

10

26:46.322

4

23

30

Arkadiusz Meredyk

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

10

26:51.281

3

24

68

Daniel Bałdyga

Podkowa Łomża

Kawasaki

10

26:56.631

2

25

31

Marcin Lubiński

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

10

26:57.890

1

26

98

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

10

27:00.802

27

62

Łukasz Grzebyta

MK Oborniki Wlk.

Suzuki

10

27:10.921

28

88

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

10

27:28.943

29

103

Maciej Sadłowski

TNT Łomianki

Yamaha

10

27:35.233

30

99

Damian Rykowski

MK Oborniki Wlk.

Yamaha

10

28:06.707

31

56

Arkadiusz Janicki

Dynamik Warszawa

Yamaha

9

25:51.004

32

96

Marcin Kryński

TNT Łomianki

Yamaha

9

27:33.126

33

104

Marcin Mazurkiewicz

MKO Oborniki

Kawasaki

9

27:33.816

34

84

Krzysztof Paryska

TNT Łomianki

Yamaha

9

27:54.256

35

152

Arkadiusz Dzik

CAMK Człuchów

Honda

8

25:34.537

36

14

Mirosław Szychulski

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

10

23:22.696

37

101

Marcin Grodzicki

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

7

18:40.994

38

150

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

Yamaha

3

8:33.354

39

63

Kacper Kępa

A. Lublin

Kawasaki

1

2:59.065