125 cc - Wyścig pierwszy

2004 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IX Runda - Lipno, 1 sierpnia 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

37

Mateusz Ognisty

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

14

25:14.040

25

2

188

Jan Mikulecki

Czechy

14

25:16.841

+2.801

3

82

Ondrej Ruzicka

Czechy

Yamaha

14

25:26.242

+12.202

4

44

Paweł Nowicki

KM Wisla Chełmno

Yamaha

14

25:27.562

+13.522

22

5

33

Sebastian Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

14

25:30.853

+16.813

20

6

5

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

14

25:32.133

+18.093

7

27

Arkadiusz Mańk

Dynamik Warszawa

14

26:07.393

+53.353

18

8

11

Jakub Majchrzak

A. Głogów

Yamaha

14

26:14.654

+1:00.614

16

9

34

Jakub Kwiatkowski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

14

26:30.894

+1:16.854

15

10

35

Piotr Król

WKM Więcbork

Yamaha

14

26:40.144

+1:26.104

14

11

92

Filip Moes

TNT Łomianki

Kawasaki

14

26:42.555

+1:28.515

13

12

94

Arkadiusz Zielezny

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

13

25:15.805

+1 okr.

12

13

77

Kamil Słowicki

Motoklub Olsztyn

KTM

13

25:19.056

+1 okr.

11

14

90

Maciej Dróbka

MK Oborniki Wlk.

Suzuki

13

25:19.296

+1 okr.

10

15

93

Boguslaw Zielezny

UKS Wiraż Cieszyn

Honda

13

25:20.556

+1 okr.

9

16

74

Adam Kwiecień

Dynamik Warszawa

Yamaha

13

25:24.807

+1 okr.

8

17

89

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

13

25:54.087

+1 okr.

7

18

83

Bohdan Ruzicka

Czechy

Yamaha

13

26:06.348

+1 okr.

19

70

Sławomir Kreps

KM Szarak Sochaczew

13

26:38.123

+1 okr.

6

20

17

Paweł Wysocki

MK Unia Poznań

Honda

13

26:56.838

+1 okr.

5

21

31

Marcin Lubiński

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

12

25:14.409

+2 okr.

4

22

38

Arkadiusz Dzik

CAMK Człuchów

Honda

12

25:15.910

+2 okr.

3

23

411

Krzysztof Dziadko

Motoklub Olsztyn

Honda

12

25:17.401

+2 okr.

3

24

125

Łukasz Lonka

MK Unia Poznań

12

25:46.891

+2 okr.

1

25

42

Jakub Domagalski

Podkowa Łomża

12

26:59.392

+2 okr.

26

48

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

12

27:04.843

+2 okr.

27

112

Miłosz Cieloch

CAMK Człuchów

Yamaha

11

11.487

+3 okr.

28

9

Paweł Szturomski

A. Głogów

Yamaha

2

11.827

+12 okr.