Otwarta - Wyścig drugi

2004 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IX Runda - Lipno, 1 sierpnia 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

328

Leons Kozlovskis

Łotwa

14

23:41.064

2

7

Jacek Lonka

A. Głogów

Kawasaki

14

24:05.515

+24.451

3

101

Marek Vitezslav

Czechy

KTM

14

24:17.925

+36.861

4

23

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

14

24:21.306

+40.242

5

5

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Honda

13

23:58.646

+1 okr.

6

82

Ondrej Ruzicka

Czechy

Yamaha

13

24:06.987

+1 okr.

7

188

Jan Mikulecki

Czechy

13

24:29.297

+1 okr.

8

58

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

Yamaha

13

24:33.568

+1 okr.

25

9

15

Tomasz Jost

CAMK Człuchów

Yamaha

13

24:41.818

+1 okr.

22

10

18

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

13

24:45.078

+1 okr.

20

11

74

Janusz Śpiewok

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

13

25:02.629

+1 okr.

18

12

25

Mariusz Bukowski

CAMK Człuchów

Yamaha

13

25:08.940

+1 okr.

16

13

22

Krzysztof Budnik

KM Wisla Chełmno

KTM

12

23:43.200

+2 okr.

15

14

44

Andrzej Seremet

WKM Wschowa

Yamaha

12

23:44.470

+2 okr.

14

15

29

Jakub Kuźniak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

12

23:53.731

+2 okr.

13

16

76

Wiesław Bukowicz

WKM Więcbork

Honda

12

23:55.981

+2 okr.

12

17

94

Arkadiusz Michalczuk

A. Warszawa

Yamaha

12

24:22.262

+2 okr.

11

18

35

Ryszard Krzemień

Dynamik Warszawa

Yamaha

12

24:23.492

+2 okr.

10

19

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

12

25:12.732

+2 okr.

9

20

86

Kamil Osóbka

KM Cross Lublin

12

25:22.003

+2 okr.

8

21

500

Piotr Ligmanowski

WKM Więcbork

12

25:25.593

+2 okr.

7

22

54

Sebastian Gryga

GKM Mysłowice

KTM

11

23:48.914

+3 okr.

6

23

245

Wiktor Kuźniewski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

11

24:00.214

+3 okr.

5

24

228

Robert Ziemski

Motoklub Olsztyn

11

24:56.475

+3 okr.

4

25

72

Jarosław Ziemacki

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Honda

11

25:08.735

+3 okr.

3

26

73

Marek Jaskólski

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

11

25:17.985

+3 okr.

2

27

141

Wojciech Kuształa

Moto Klub Lidzbark Warmiński

10

24:20.276

+4 okr.

1

28

180

Filips Kempalis

Łotwa

9

+5 okr.

29

11

Wiesław Wiśniewski

KM Wisla Chełmno

KTM

6

+8 okr.

30

112

Sławomir Kruszyński

Toruński Klub Motorowy

5

+9 okr.

31

50

Stanisław Żytecki

TMSM Sparta Wrocław

4

+10 okr.