125 cc - Wyścig drugi

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski II Runda - Więcbork, 3 maja 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

8

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

PRIME FOOD HN

14

29:56.318

25

2

2

Marcin Wójcik

GAMK Gdańsk

14

30:25.916

+29.598

22

3

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

14

30:27.002

+30.684

20

4

3

Mateusz Wojciechowski

GAMK Gdańsk

14

30:44.164

+47.846

18

5

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

14

30:47.031

+50.713

16

6

75

Marek Przybysz

AP Głogów

14

30:51.268

+54.950

15

7

7

Tomasz KaĽmierczak

GAMK Gdańsk

14

30:57.921

+1:01.603

14

8

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

14

31:39.662

+1:43.344

13

9

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

14

31:58.166

+2:01.848

12

10

87

Kaspars Kraulis

Łotwa

13

29:56.910

+1 okr.

11

11

13

Dariusz Przybysz

AP Głogów

13

29:57.730

+1 okr.

10

12

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

13

30:12.924

+1 okr.

9

13

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

13

30:19.901

+1 okr.

8

14

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

13

30:26.794

+1 okr.

7

15

20

Mirosław Szychulski

GAMK Gdańsk

13

30:36.217

+1 okr.

6

16

120

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

13

31:04.352

+1 okr.

5

17

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

13

31:06.923

+1 okr.

4

18

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

13

31:27.814

+1 okr.

3

19

97

Łukasz Lonka

MK Unia Poznań

13

31:30.347

+1 okr.

2

20

68

Daniel Bałdyga

12

30:43.301

+2 okr.

1

21

51

Arkadiusz Dzik

AMK Człuchów

12

30:47.233

+2 okr.

22

69

Paweł Wysocki

MK Unia Poznań

12

30:49.426

+2 okr.

23

66

Andrzej Gliszczyński

WKM Więcbork

12

30:50.197

+2 okr.

NU

35

Piotr Król

WKM Więcbork

7

16:27.525

+7 okr.

NU

22

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

6

14:37.392

+8 okr.

NU

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

6

14:57.582

+8 okr.

NU

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

6

15:06.274

+8 okr.

NU

71

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

6

16:03.071

+8 okr.

NU

9

Paweł Wizgier

TNT Łomianki

5

12:30.008

+9 okr.

NU

23

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

4

10:29.799

+10 okr.