125 cc - Wyścig pierwszy

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski III Runda - Olsztyn, 15 maja 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

15

29:07.084

25

2

90

Kaspars Kraulis

Łotwa

Yamaha

15

29:12.345

22

3

7

Tomasz KaĽmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

15

29:43.362

20

4

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

15

29:52.732

18

5

2

Marcin Wójcik

GAMK Gdańsk

KTM

15

29:59.766

16

6

13

Dariusz Przybysz

AP Głogów

Yamaha

15

30:04.556

15

7

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

Yamaha

15

30:12.347

14

8

14

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

Suzuki

15

30:13.302

13

9

22

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

Yamaha

15

30:14.530

12

10

75

Marek Przybysz

AP Głogów

Suzuki

15

30:19.312

11

11

111

Aleksander Sazanovets

Białoruś

Honda

15

30:20.957

10

12

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

Yamaha

15

30:29.188

9

13

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

Yamaha

15

30:30.574

8

14

27

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

15

30:34.870

7

15

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

15

30:35.274

6

16

87

Jakub Przygoński

AP Warszawa

Yamaha

15

30:53.525

5

17

105

Piotr Le¶niak

TNT Łomianki

Kawasaki

15

30:56.645

4

18

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

Yamaha

15

31:06.256

3

19

120

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

15

31:08.228

2

20

23

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Suzuki

14

29:07.936

1

21

70

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

14

29:16.163

22

35

Piotr Król

WKM Więcbork

Yamaha

14

29:16.859

23

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

14

29:37.192

24

97

Łukasz Lonka

MK Unia Poznań

Honda

14

29:45.041

25

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

14

29:46.502

26

113

Wojciech Szczepański

AP Warszawa

Suzuki

14

29:55.078

27

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

14

30:29.812

28

71

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

14

30:40.150

29

103

Andrzej Wosiak

TNT Łomianki

Yamaha

12

30:37.782

30

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Yamaha

11

24:39.232

31

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

Yamaha

9

19:15.202

32

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

Suzuki

7

14:43.719

33

3

Mateusz Wojciechowski

GAMK Gdańsk

Yamaha

5

10:00.468