125 cc - Wyścig pierwszy

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VIII Runda - Cieszyn, 26 czerwca 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

8

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

Yamaha

PRIME FOOD HN

16

28:49.192

25

2

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

16

28:58.504

+9.312

22

3

75

Marek Przybysz

AP Głogów

Suzuki

16

29:10.099

+20.907

20

4

72

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

16

29:13.919

+24.727

18

5

23

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

16

29:14.668

+25.476

16

6

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

16

29:47.220

+58.028

15

7

3

Mateusz Wojciechowski

GAMK Gdańsk

Yamaha

16

29:53.744

+1:04.552

14

8

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

Suzuki

16

29:56.042

+1:06.850

13

9

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

16

29:56.677

+1:07.485

12

10

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

Yamaha

16

30:27.035

+1:37.843

11

11

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

Yamaha

16

30:40.011

+1:50.819

10

12

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

Yamaha

15

28:50.735

+1 okr.

9

13

231

Jirka Cigan

Czechy

KTM

15

29:01.754

+1 okr.

8

14

120

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

15

29:31.662

+1 okr.

7

15

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

Yamaha

15

29:33.922

+1 okr.

6

16

49

Miłosz Cieloch

AMK Człuchów

Yamaha

15

29:38.187

+1 okr.

5

17

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

15

29:39.647

+1 okr.

4

18

20

Mirosław Szychulski

GAMK Gdańsk

KTM

15

30:23.146

+1 okr.

3

19

41

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

14

28:49.481

+2 okr.

2

20

125

Martin Matuła

Czechy

KTM

14

29:43.169

+2 okr.

1

21

147

Łukasz Matuła

Czechy

KTM

14

29:43.861

+2 okr.

22

60

Michał Ficoń

TNT Łomianki

Yamaha

13

29:35.054

+3 okr.

23

167

Tomasz Sukacz

Czechy

KTM

13

30:13.451

+3 okr.

24

183

Dominik Raszik

Czechy

Yamaha

12

29:33.768

+4 okr.

25

133

Piotr Nadulski

Cross Lublin

Yamaha

5

31:18.644

+11 okr.

NU

135

Kamil Joć

Cross Lublin

Honda

12

24:45.299

+4 okr.

NU

51

Arkadiusz Dzik

AMK Człuchów

Yamaha

11

23:24.181

+5 okr.