80 cc - Trening kwalifikacyjny

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VIII Runda - Cieszyn, 26 czerwca 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

148

Jakub Strachota

Czechy

KTM

9

2:01.727

7

2

4

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Kawasaki

9

2:02.828

+1.101

6

3

2

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

TM

5

2:04.822

+3.095

2

4

25

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:05.666

+3.939

6

5

12

Daniel Komraus

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

5

2:06.203

+4.476

4

6

10

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

9

2:08.092

+6.365

6

7

11

Jakub Pi±tek

Cross Lublin

Yamaha

9

2:08.700

+6.973

6

8

77

Patryk Kwa¶ny

BKM Bielsko Biała

Yamaha

8

2:09.148

+7.421

4

9

7

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Suzuki

9

2:09.653

+7.926

4

10

8

Oskar Pieni±żek

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:09.774

+8.047

2

11

31

Bartosz Pi±tek

Cross Lublin

Yamaha

9

2:11.920

+10.193

6

12

21

Tomasz Wysocki

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

9

2:12.765

+11.038

2

13

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

Honda

10

2:13.389

+11.662

2

14

65

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

KTM

8

2:15.316

+13.589

8

15

13

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

TM

9

2:17.471

+15.744

6

16

30

Filip Więckowski

Cross Lublin

Yamaha

9

2:17.677

+15.950

2

17

34

Maciej Chyc Magdzin

Cross Lublin

Honda

5

2:18.652

+16.925

1

18

20

Dawid Buda

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

9

2:21.133

+19.406

6

19

15

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

Yamaha

8

2:21.163

+19.436

7

20

9

Marcin Izdebski

MKO Oborniki

Kawasaki

5

2:21.217

+19.490

5

21

44

Michał Curyło

KKCiM SMOK

Kawasaki

5

2:21.385

+19.658

1

22

61

Wiktor Więckowski

Ukraina

KTM

9

2:21.864

+20.137

7

23

52

Mateusz Curyło

KKCiM SMOK

Kawasaki

6

2:22.286

+20.559

1

24

66

Patryk Łomżyński

Motoklub Olsztyn

KTM

8

2:26.810

+25.083

8

25

78

Michał Durczewski

KM Lublin

Honda

7

2:27.812

+26.085

5

26

24

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

6

2:29.129

+27.402

3

27

47

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

Kawasaki

8

2:34.505

+32.778

5

28

27

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Suzuki

7

2:35.064

+33.337

6

29

60

Przemysław Cie¶lar

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

7

2:36.316

+34.589

7

30

43

Andrzej Górniak

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

2

2:37.908

+36.181

2

31

28

Mieszko Wi¶niewski

KM Wisła Chełmno

Suzuki

7

2:43.606

+41.879

7