80 cc - Wyścig drugi

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VIII Runda - Cieszyn, 26 czerwca 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

25

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

20:31.729

25

2

4

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Kawasaki

10

20:41.573

22

3

10

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

10

21:07.082

20

4

8

Oskar Pieni±żek

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

21:22.649

18

5

7

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Suzuki

10

21:27.943

16

6

9

Marcin Izdebski

MKO Oborniki

Kawasaki

10

21:29.895

15

7

12

Daniel Komraus

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

10

21:31.570

14

8

77

Patryk Kwa¶ny

BKM Bielsko Biała

Yamaha

10

21:32.242

13

9

43

Andrzej Górniak

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

10

21:41.591

12

10

2

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

TM

10

22:22.198

11

11

31

Bartosz Pi±tek

Cross Lublin

Yamaha

10

22:33.530

10

12

21

Tomasz Wysocki

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

10

22:35.695

9

13

13

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

TM

10

22:42.986

8

14

30

Filip Więckowski

Cross Lublin

Yamaha

9

20:36.532

7

15

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

Honda

9

20:37.023

6

16

11

Jakub Pi±tek

Cross Lublin

Yamaha

9

20:57.737

5

17

34

Maciej Chyc Magdzin

Cross Lublin

Honda

9

21:13.274

4

18

15

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

Yamaha

9

21:18.187

3

19

78

Michał Durczewski

KM Lublin

Honda

9

21:19.543

2

20

24

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

9

21:25.896

1

21

44

Michał Curyło

KKCiM SMOK

Kawasaki

9

21:46.033

22

61

Wiktor Więckowski

Ukraina

KTM

9

22:04.615

23

20

Dawid Buda

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

9

22:16.550

24

66

Patryk Łomżyński

Motoklub Olsztyn

KTM

9

23:02.375

25

60

Przemysław Cie¶lar

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

8

21:19.323

26

65

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

KTM

8

21:34.387

27

28

Mieszko Wi¶niewski

KM Wisła Chełmno

Suzuki

8

22:15.092

28

148

Jakub Strachota

Czechy

KTM

7

20:40.627

NU

47

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

Kawasaki

5

12:25.235

NU

27

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Suzuki

3

7:48.296

NU

52

Mateusz Curyło

KKCiM SMOK

Kawasaki

1

2:18.526