80 cc - Wyścig pierwszy

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski VIII Runda - Cieszyn, 26 czerwca 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

25

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

20:09.849

25

2

148

Jakub Strachota

Czechy

KTM

10

20:11.399

22

3

4

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Kawasaki

10

20:34.808

20

4

2

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

TM

10

20:59.577

18

5

10

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

10

21:07.450

16

6

77

Patryk Kwa¶ny

BKM Bielsko Biała

Yamaha

10

21:10.925

15

7

11

Jakub Pi±tek

Cross Lublin

Yamaha

10

21:25.600

14

8

8

Oskar Pieni±żek

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

21:35.863

13

9

43

Andrzej Górniak

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

10

21:49.097

12

10

7

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Suzuki

10

21:52.622

11

11

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

Honda

10

21:58.844

10

12

9

Marcin Izdebski

MKO Oborniki

Kawasaki

10

22:30.529

9

13

31

Bartosz Pi±tek

Cross Lublin

Yamaha

9

20:10.663

8

14

21

Tomasz Wysocki

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

9

20:13.577

7

15

65

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

KTM

9

20:21.836

6

16

13

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

TM

9

20:22.352

5

17

12

Daniel Komraus

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

9

20:39.426

4

18

30

Filip Więckowski

Cross Lublin

Yamaha

9

20:43.000

3

19

44

Michał Curyło

KKCiM SMOK

Kawasaki

9

20:57.126

2

20

20

Dawid Buda

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

9

21:09.887

1

21

78

Michał Durczewski

KM Lublin

Honda

9

21:14.487

22

15

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

Yamaha

9

21:40.190

23

34

Maciej Chyc Magdzin

Cross Lublin

Honda

9

21:44.423

24

52

Mateusz Curyło

KKCiM SMOK

Kawasaki

9

21:51.813

25

66

Patryk Łomżyński

Motoklub Olsztyn

KTM

9

21:53.967

26

61

Wiktor Więckowski

Ukraina

KTM

9

22:06.021

27

47

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

Kawasaki

8

20:45.072

28

60

Przemysław Cie¶lar

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

8

21:00.616

29

27

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Suzuki

8

21:26.482

30

28

Mieszko Wi¶niewski

KM Wisła Chełmno

Suzuki

8

21:50.921

NU

24

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

5

12:02.710