125 cc - Trening kwalifikacyjny

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski XII Runda - Oborniki, 28 sierpnia 2005
Marek Kowalczuk
Waldemar Iracki
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

8

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

Yamaha

PRIME FOOD HN

10

1:46.814

5

2

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

1:51.425

3

3

75

Marek Przybysz

AP Głogów

Suzuki

7

1:51.830

2

4

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

6

1:51.970

4

5

3

Mateusz Wojciechowski

GAMK Gdańsk

Yamaha

10

1:52.526

9

6

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

9

1:52.656

9

7

13

Dariusz Przybysz

AP Głogów

Yamaha

7

1:53.044

2

8

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

Yamaha

9

1:53.535

3

9

72

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

8

1:54.086

7

10

14

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

Suzuki

11

1:55.457

6

11

71

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

9

1:55.884

5

12

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

Yamaha

7

1:55.966

7

13

7

Tomasz KaĽmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

9

1:56.547

5

14

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

Yamaha

8

1:56.557

3

15

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

Yamaha

9

1:56.896

5

16

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

Yamaha

7

1:57.091

2

17

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

Suzuki

11

1:57.193

6

18

111

Aleksander Sazanovets

Białoruś

Honda

8

1:57.583

2

19

20

Mirosław Szychulski

GAMK Gdańsk

KTM

5

1:57.914

3

20

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

9

1:58.144

5

21

48

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

10

1:58.506

5

22

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

10

1:58.627

5

23

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

6

1:59.610

6

24

31

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

6

2:01.018

5

25

53

Łukasz Jaromin

WKM Wschowa

7

2:03.706

5

26

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

8

2:03.944

4

27

26

Marcin Lubiński

GAMK Gdańsk

KTM

6

2:04.301

3

28

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Yamaha

8

2:06.332

3

29

82

Dario Marco Sarti

AP Warszawa

Yamaha

8

2:07.942

5

30

80

Tomasz Zych

Cross Lublin

Husqvarna

6

2:08.189

5

31

66

Andrzej Gliszczyński

WKM Więcbork

10

2:09.029

10

32

41

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

2:09.952

4

33

135

Kamil Joć

Cross Lublin

Honda

8

2:16.100

2

34

91

Tomasz Jusiak

Cross Lublin

6

2:21.260

2

35

27

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

1

1