125 cc - Trening kwalifikacyjny

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Oborniki Śląskie, 10 kwietnia 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

75

Marek Przybysz

AP Głogów

5

2:28.110

3

2

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

5

2:32.512

5

3

14

Dariusz Przybysz

AP Głogów

5

2:32.959

2

4

20

Mirosław Szychulski

GAMK Gdańsk

4

2:35.198

4

5

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

5

2:35.557

5

6

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

3

2:36.853

3

7

7

Filip Moes

TNT Łomianki

5

2:36.915

3

8

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

6

2:38.169

6

9

35

Piotr Król

WKM Więcbork

5

2:38.868

3

10

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

5

2:41.322

3

11

21

Piotr Le¶niak

TNT Łomianki

6

2:42.454

3

12

87

Jakub Przygoński

AP Warszawa

7

2:42.773

6

13

31

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

5

2:45.709

4

14

47

Łukasz Urbańczyk

AP Głogów

6

2:46.173

4

15

23

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

3

2:46.595

3

16

27

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

5

2:47.460

5

17

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

6

2:48.794

4

18

81

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

3

2:49.832

2

19

32

Marcin Dmochowski

Motoklub Olsztyn

4

2:49.929

2

20

30

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

6

2:51.054

5

21

54

Krzysztof Kozłowski

WKM Wschowa

5

2:53.734

2

22

37

Marek Jaskulski

UKS Wiraż Cieszyn

4

2:53.742

4

23

39

Arkadiusz ZieleĽny

UKS Wiraż Cieszyn

4

2:54.745

3

24

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

4

2:55.638

2

25

97

Łukasz Lonka

MK Unia Poznań

6

2:56.091

3

26

85

Dariusz Kłopot

AK Cross Team

3

2:56.461

2

27

57

Michał Zatoka

OKM Oborniki Śl.

3

2:56.859

2

28

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

5

2:57.236

5

29

139

Bogusław ZieleĽny

UKS Wiraż Cieszyn

4

3:02.108

2

30

77

Dariusz Pi±tek

Cross Lublin

4

3:04.853

4

31

88

Jan Szkudlarek

6

3:05.038

3

32

91

Tomasz Jusiak

Cross Lublin

6

3:07.842

3

33

61

Arkadiusz Janicki

TNT Łomianki

4

3:08.592

3

34

35

Kamil Joć

Cross Lublin

5

3:08.915

4

35

84

Paweł Latarski

AMK Człuchów

3

3:08.939

2

36

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

4

3:11.935

4

37

68

Daniel Bałdyga

4

3:15.204

2

38

51

Arkadiusz Dzik

AMK Człuchów

5

3:16.103

4

39

76

Piotr Więckowski

Cross Lublin

4

3:17.934

4

40

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

3

3:18.888

2

41

69

Paweł Wysocki

MK Unia Poznań

5

3:20.181

5

42

47

Bartosz Górny

Pionier Lublin

4

3:23.823

3

43

40

Wojciech Ilkiewicz

Automobilklub Łódzki

5

3:25.189

3

44

86

Dariusz Majak

3

3:27.381

2

45

41

Kacper Szczotkiewicz

4

3:38.146

4

46

25

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

4

3:44.771

4

47

50

Michał Dzik

AMK Człuchów

3

3:52.567

3

48

82

Dariusz Łoboda

3

4:18.543

2

49

33

Piotr Nadulski

Cross Lublin

4

4:34.083

4

50

46

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

2

6:05.692

2

51

56

Marcin Mazurkiewicz

OKM Oborniki Śl.

2

6:16.963

2

52

90

Witold Skowronek

1

53

59

Łukasz Bartosiński

KM Wisła Chełmno

1