125 cc - Wyścig pierwszy

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Oborniki Śląskie, 10 kwietnia 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

14

Dariusz Przybysz

AP Głogów

11

26:10.369

25

2

21

Piotr Le¶niak

TNT Łomianki

11

26:29.741

+19.372

22

3

87

Jakub Przygoński

AP Warszawa

11

27:00.324

+49.955

20

4

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

11

27:18.626

+1:08.257

18

5

35

Piotr Król

WKM Więcbork

11

27:25.798

+1:15.429

16

6

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

11

27:33.038

+1:22.669

15

7

31

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

11

27:40.998

+1:30.629

14

8

97

Łukasz Lonka

MK Unia Poznań

11

28:20.335

+2:09.966

13

9

81

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

11

28:21.985

+2:11.616

12

10

20

Mirosław Szychulski

GAMK Gdańsk

11

28:24.244

+2:13.875

11

11

32

Marcin Dmochowski

Motoklub Olsztyn

11

28:33.972

+2:23.603

10

12

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

11

28:35.006

+2:24.637

9

13

30

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

11

28:38.649

+2:28.280

8

14

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

10

26:25.782

+1 okr.

7

15

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

10

26:26.193

+1 okr.

6

16

139

Bogusław ZieleĽny

UKS Wiraż Cieszyn

10

26:59.340

+1 okr.

5

17

85

Dariusz Kłopot

AK Cross Team

10

27:35.352

+1 okr.

4

18

68

Daniel Bałdyga

10

27:39.153

+1 okr.

3

19

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

10

27:39.624

+1 okr.

2

20

84

Paweł Latarski

AMK Człuchów

10

28:01.182

+1 okr.

1

21

39

Arkadiusz ZieleĽny

UKS Wiraż Cieszyn

10

28:18.146

+1 okr.

22

69

Paweł Wysocki

MK Unia Poznań

10

28:25.280

+1 okr.

23

77

Dariusz Pi±tek

Cross Lublin

10

28:32.473

+1 okr.

24

37

Marek Jaskulski

UKS Wiraż Cieszyn

10

28:32.815

+1 okr.

25

88

Jan Szkudlarek

10

28:48.664

+1 okr.

26

54

Krzysztof Kozłowski

WKM Wschowa

9

26:24.856

+2 okr.

27

51

Arkadiusz Dzik

AMK Człuchów

9

26:40.745

+2 okr.

28

76

Piotr Więckowski

Cross Lublin

9

26:44.501

+2 okr.

29

25

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

9

27:04.378

+2 okr.

30

40

Wojciech Ilkiewicz

Automobilklub Łódzki

9

27:09.970

+2 okr.

31

35

Kamil Joć

Cross Lublin

9

27:42.997

+2 okr.

32

47

Bartosz Górny

Pionier Lublin

9

27:49.883

+2 okr.

33

91

Tomasz Jusiak

Cross Lublin

9

28:06.582

+2 okr.

34

86

Dariusz Majak

9

28:14.858

+2 okr.

35

57

Michał Zatoka

OKM Oborniki Śl.

9

29:11.106

+2 okr.

36

61

Arkadiusz Janicki

TNT Łomianki

8

26:57.831

+3 okr.

37

41

Kacper Szczotkiewicz

8

27:17.495

+3 okr.

38

47

Łukasz Urbańczyk

AP Głogów

9

26:09.970

+2 okr.

39

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

6

15:36.868

+5 okr.

40

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

1

2:23.801

+10 okr.