80 cc - Trening kwalifikacyjny

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Oborniki Śląskie, 10 kwietnia 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

4

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

5

2:52.245

2

2

13

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

5

2:53.177

+0.932

4

3

5

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

6

2:54.658

+2.413

4

4

12

Daniel Komraus

UKS Wiraż Cieszyn

6

2:56.398

+4.153

6

5

9

Marcin Izdebski

MKO Oborniki

5

2:58.143

+5.898

4

6

49

Marek Kostka

5

3:02.705

+10.460

4

7

11

Jakub Pi±tek

Cross Lublin

6

3:03.866

+11.621

5

8

74

Denis Kubala

4

3:06.739

+14.494

3

9

8

Oskar Pieni±żek

KM Wisła Chełmno

5

3:06.757

+14.512

4

10

50

Lukas Kompara

5

3:07.269

+15.024

5

11

43

Andrzej Górniak

UKS Wiraż Cieszyn

5

3:11.990

+19.745

3

12

18

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

3

3:14.856

+22.611

2

13

44

Michał Curyło

KKCiM SMOK

3

3:18.275

+26.030

3

14

31

Bartosz Pi±tek

Cross Lublin

4

3:21.127

+28.882

2

15

7

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

5

3:22.304

+30.059

3

16

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

5

3:24.019

+31.774

4

17

23

Maciej Dereń

MK Unia Poznań

4

3:24.754

+32.509

2

18

21

Tomasz Wysocki

UKS Wiraż Cieszyn

5

3:27.386

+35.141

3

19

26

Szymon Turczyn

KM Wisła Chełmno

4

3:28.058

+35.813

4

20

90

Patryk Kwa¶ny

BKM Bielsko Biała

4

3:29.605

+37.360

4

21

36

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warminski

4

3:31.856

+39.611

3

22

14

Patryk Dykas

OKM Oborniki Śl.

4

3:31.869

+39.624

3

23

29

Dawid Sierociński

Szarak Sochaczew

5

3:32.027

+39.782

3

24

48

Emil Stolarczyk

5

3:40.840

+48.595

3

25

40

Mateusz Owczarek

OKM Oborniki Śl.

3

3:41.135

+48.890

2

26

39

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

4

3:56.142

+1:03.897

3

27

46

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

4

4:00.500

+1:08.255

2

28

35

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warminski

4

4:06.185

+1:13.940

2

29

20

Dawid Buda

UKS Wiraż Cieszyn

4

4:07.531

+1:15.286

4

30

30

Filip Więckowski

Cross Lublin

4

4:14.169

+1:21.924

2

31

27

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

3

4:15.470

+1:23.225

3

32

55

Jakub Koboz

2

4:41.856

+1:49.611

2

33

47

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

3

5:10.884

+2:18.639

2

34

53

Krystian Górniak

2

5:13.597

+2:21.352

2

35

52

Mateusz Curyło

KKCiM SMOK

2

7:09.213

+4:16.968

2

36

10

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

1

+-2:52.245

37

51

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

1

+-2:52.245

38

28

Mieszko Wi¶niewski

KM Wisła Chełmno

1

+-2:52.245