80 cc - Wyścig drugi

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Oborniki Śląskie, 10 kwietnia 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

4

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

8

20:24.278

2

74

Denis Kubala

8

20:36.490

+12.212

3

13

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

8

20:48.811

+24.533

25

4

7

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

8

20:58.567

+34.289

22

5

8

Oskar Pieni±żek

KM Wisła Chełmno

8

21:06.085

+41.807

20

6

5

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

8

21:23.601

+59.323

7

50

Lukas Kompara

8

21:31.032

+1:06.754

8

43

Andrzej Górniak

UKS Wiraż Cieszyn

8

21:54.154

+1:29.876

18

9

12

Daniel Komraus

UKS Wiraż Cieszyn

8

22:07.277

+1:42.999

16

10

10

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

8

22:19.050

+1:54.772

15

11

9

Marcin Izdebski

MKO Oborniki

8

22:43.461

+2:19.183

14

12

23

Maciej Dereń

MK Unia Poznań

8

22:44.567

+2:20.289

13

13

30

Filip Więckowski

Cross Lublin

7

20:56.934

+1 okr.

12

14

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

7

21:01.808

+1 okr.

11

15

90

Patryk Kwa¶ny

BKM Bielsko Biała

7

21:10.390

+1 okr.

10

16

29

Dawid Sierociński

Szarak Sochaczew

7

21:15.413

+1 okr.

9

17

11

Jakub Pi±tek

Cross Lublin

7

21:21.908

+1 okr.

8

18

31

Bartosz Pi±tek

Cross Lublin

7

21:28.930

+1 okr.

7

19

26

Szymon Turczyn

KM Wisła Chełmno

7

21:32.835

+1 okr.

6

20

21

Tomasz Wysocki

UKS Wiraż Cieszyn

7

21:49.003

+1 okr.

5

21

14

Patryk Dykas

OKM Oborniki Śl.

7

22:01.602

+1 okr.

4

22

44

Michał Curyło

KKCiM SMOK

7

22:30.266

+1 okr.

3

23

20

Dawid Buda

UKS Wiraż Cieszyn

7

22:40.704

+1 okr.

2

24

46

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

7

22:47.255

+1 okr.

1

25

48

Emil Stolarczyk

7

23:18.392

+1 okr.

26

39

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

7

23:19.844

+1 okr.

27

47

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

6

21:01.862

+2 okr.

28

55

Jakub Koboz

6

21:04.744

+2 okr.

29

27

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

6

22:30.265

+2 okr.

30

52

Mateusz Curyło

KKCiM SMOK

5

23:26.542

+3 okr.

NU

49

Marek Kostka

5

17:38.862

+3 okr.

NU

18

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

4

13:07.378

+4 okr.

NU

40

Mateusz Owczarek

OKM Oborniki Śl.

1

3:38.829

+7 okr.