80 cc - Wyścig pierwszy

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Oborniki Śląskie, 10 kwietnia 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

13

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

8

20:52.797

25

2

4

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

8

21:28.694

+35.897

3

50

Lukas Kompara

8

21:49.606

+56.809

4

8

Oskar Pieni±żek

KM Wisła Chełmno

8

21:58.497

+1:05.700

22

5

7

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

8

22:04.257

+1:11.460

20

6

11

Jakub Pi±tek

Cross Lublin

8

22:05.724

+1:12.927

18

7

74

Denis Kubala

8

22:21.392

+1:28.595

8

43

Andrzej Górniak

UKS Wiraż Cieszyn

8

22:41.539

+1:48.742

16

9

23

Maciej Dereń

MK Unia Poznań

8

23:01.075

+2:08.278

15

10

9

Marcin Izdebski

MKO Oborniki

8

23:08.537

+2:15.740

14

11

49

Marek Kostka

8

23:08.990

+2:16.193

13

12

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

8

23:11.243

+2:18.446

12

13

5

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

8

23:12.001

+2:19.204

14

12

Daniel Komraus

UKS Wiraż Cieszyn

8

23:14.473

+2:21.676

11

15

18

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

8

23:29.945

+2:37.148

10

16

29

Dawid Sierociński

Szarak Sochaczew

7

20:58.997

+1 okr.

9

17

30

Filip Więckowski

Cross Lublin

7

21:03.109

+1 okr.

8

18

39

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

7

21:03.845

+1 okr.

7

19

26

Szymon Turczyn

KM Wisła Chełmno

7

21:06.112

+1 okr.

6

20

31

Bartosz Pi±tek

Cross Lublin

7

21:11.700

+1 okr.

5

21

48

Emil Stolarczyk

7

21:23.085

+1 okr.

4

22

21

Tomasz Wysocki

UKS Wiraż Cieszyn

7

21:24.642

+1 okr.

3

23

10

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

7

21:25.945

+1 okr.

2

24

40

Mateusz Owczarek

OKM Oborniki Śl.

7

22:28.300

+1 okr.

1

25

44

Michał Curyło

KKCiM SMOK

7

22:30.087

+1 okr.

26

14

Patryk Dykas

OKM Oborniki Śl.

7

22:36.049

+1 okr.

27

36

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warminski

7

22:56.910

+1 okr.

28

20

Dawid Buda

UKS Wiraż Cieszyn

7

23:19.040

+1 okr.

29

46

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

7

23:37.293

+1 okr.

30

47

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

7

24:13.228

+1 okr.

31

35

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warminski

6

20:58.392

+2 okr.

32

55

Jakub Koboz

6

21:00.088

+2 okr.

33

90

Patryk Kwa¶ny

BKM Bielsko Biała

6

21:24.822

+2 okr.

34

27

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

5

22:17.283

+3 okr.

35

52

Mateusz Curyło

KKCiM SMOK

5

22:28.777

+3 okr.