Otwarta - Trening kwalifikacyjny

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Oborniki Śląskie, 10 kwietnia 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

5

Marek Przybysz

AP Głogów

6

2:13.857

4

2

13

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

6

2:24.486

+10.629

5

3

9

Tomasz Jost

AMK Człuchów

7

2:27.588

+13.731

2

4

19

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

4

2:29.203

+15.346

2

5

38

Kamil Walczak

Cross Lublin

6

2:29.899

+16.042

2

6

16

Piotr Krasuski

AP Głogów

5

2:31.735

+17.878

4

7

10

Sebastian Krywult

BKM Bielsko Biała

6

2:31.875

+18.018

2

8

32

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

6

2:32.257

+18.400

6

9

23

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

6

2:32.411

+18.554

6

10

64

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

4

2:32.692

+18.835

3

11

18

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

6

2:32.774

+18.917

6

12

41

Tomasz Zych

Cross Lublin

5

2:33.994

+20.137

5

13

56

Fabian Szymański

TNT Łomianki

4

2:36.786

+22.929

4

14

20

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

7

2:38.053

+24.196

4

15

28

Jakub Skomorucha

AP Warszawa

5

2:38.676

+24.819

4

16

12

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

6

2:38.944

+25.087

2

17

78

Andrzej Seremet

AP Głogów

6

2:39.097

+25.240

4

18

61

Arkadiusz Michalczuk

Cross Lublin

5

2:39.227

+25.370

5

19

14

Filip Chlewiński

MK Lidzbark Warminski

7

2:39.644

+25.787

5

20

33

Janusz ¦piewok

UKS Wiraż Cieszyn

3

2:40.279

+26.422

3

21

39

Kamil Osóbka

6

2:41.590

+27.733

3

22

25

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

6

2:43.844

+29.987

4

23

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

6

2:44.939

+31.082

6

24

45

Wojciech Kuształa

MK Lidzbark Warminski

4

2:46.747

+32.890

4

25

59

Lesław Oczo¶

KM Lublin

5

2:47.151

+33.294

4

26

29

Jakub KuĽniak

GAMK Gdańsk

6

2:48.219

+34.362

2

27

245

Wiktor KuĽniewski

MK Lidzbark Warminski

6

2:49.704

+35.847

2

28

43

Sebastian Gryga

Górnik Mysłowice

5

2:50.751

+36.894

3

29

62

Sławomir Kruszyński

KM Wisła Chełmno

3

2:51.492

+37.635

3

30

68

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

5

2:55.875

+42.018

2

31

63

Zbigniew Radzimirski

6

2:56.644

+42.787

5

32

58

Piotr Kudela

Cross Lublin

6

3:03.904

+50.047

2

33

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

5

3:08.574

+54.717

3

34

24

Marcin Zakrzewski

KM Wisła Chełmno

3

3:14.796

+1:00.939

2

35

57

Sylwester Turlej

1

+-2:13.857