Otwarta - Trening kwalifikacyjny

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Oborniki Śląskie, 10 kwietnia 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

5

Marek Przybysz

AP Głogów

6

2:13.857

4

2

13

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

6

2:24.486

5

3

9

Tomasz Jost

AMK Człuchów

7

2:27.588

2

4

19

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

4

2:29.203

2

5

38

Kamil Walczak

Cross Lublin

6

2:29.899

2

6

16

Piotr Krasuski

AP Głogów

5

2:31.735

4

7

10

Sebastian Krywult

BKM Bielsko Biała

6

2:31.875

2

8

32

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

6

2:32.257

6

9

23

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

6

2:32.411

6

10

64

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

4

2:32.692

3

11

18

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

6

2:32.774

6

12

41

Tomasz Zych

Cross Lublin

5

2:33.994

5

13

56

Fabian Szymański

TNT Łomianki

4

2:36.786

4

14

20

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

7

2:38.053

4

15

28

Jakub Skomorucha

AP Warszawa

5

2:38.676

4

16

12

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

6

2:38.944

2

17

78

Andrzej Seremet

AP Głogów

6

2:39.097

4

18

61

Arkadiusz Michalczuk

Cross Lublin

5

2:39.227

5

19

14

Filip Chlewiński

MK Lidzbark Warminski

7

2:39.644

5

20

33

Janusz ¦piewok

UKS Wiraż Cieszyn

3

2:40.279

3

21

39

Kamil Osóbka

6

2:41.590

3

22

25

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

6

2:43.844

4

23

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

6

2:44.939

6

24

45

Wojciech Kuształa

MK Lidzbark Warminski

4

2:46.747

4

25

59

Lesław Oczo¶

KM Lublin

5

2:47.151

4

26

29

Jakub KuĽniak

GAMK Gdańsk

6

2:48.219

2

27

245

Wiktor KuĽniewski

MK Lidzbark Warminski

6

2:49.704

2

28

43

Sebastian Gryga

Górnik Mysłowice

5

2:50.751

3

29

62

Sławomir Kruszyński

KM Wisła Chełmno

3

2:51.492

3

30

68

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

5

2:55.875

2

31

63

Zbigniew Radzimirski

6

2:56.644

5

32

58

Piotr Kudela

Cross Lublin

6

3:03.904

2

33

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

5

3:08.574

3

34

24

Marcin Zakrzewski

KM Wisła Chełmno

3

3:14.796

2

35

57

Sylwester Turlej

1