Otwarta - Wyścig drugi

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Oborniki Śląskie, 10 kwietnia 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

5

Marek Przybysz

AP Głogów

11

24:56.019

2

10

Sebastian Krywult

BKM Bielsko Biała

11

25:12.520

+16.501

3

13

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

11

25:20.340

+24.321

25

4

9

Tomasz Jost

AMK Człuchów

11

25:31.973

+35.954

5

56

Fabian Szymański

TNT Łomianki

11

26:22.921

+1:26.902

22

6

16

Piotr Krasuski

AP Głogów

11

26:46.932

+1:50.913

20

7

12

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

11

27:17.924

+2:21.905

18

8

38

Kamil Walczak

Cross Lublin

11

27:20.546

+2:24.527

16

9

14

Filip Chlewiński

MK Lidzbark Warminski

11

27:39.861

+2:43.842

15

10

64

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

11

28:16.709

+3:20.690

14

11

20

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

10

25:00.541

+1 okr.

13

12

33

Janusz ¦piewok

UKS Wiraż Cieszyn

10

25:14.058

+1 okr.

12

13

78

Andrzej Seremet

AP Głogów

10

25:29.594

+1 okr.

11

14

41

Tomasz Zych

Cross Lublin

10

25:48.639

+1 okr.

10

15

29

Jakub KuĽniak

GAMK Gdańsk

10

25:58.864

+1 okr.

9

16

23

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

10

26:26.021

+1 okr.

8

17

18

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

10

26:43.342

+1 okr.

7

18

68

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

10

26:49.396

+1 okr.

6

19

45

Wojciech Kuształa

MK Lidzbark Warminski

10

26:52.619

+1 okr.

5

20

39

Kamil Osóbka

10

26:55.126

+1 okr.

4

21

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

10

26:55.349

+1 okr.

3

22

28

Jakub Skomorucha

AP Warszawa

Yamaha

10

26:56.253

+1 okr.

2

23

25

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

10

27:28.918

+1 okr.

1

24

245

Wiktor KuĽniewski

MK Lidzbark Warminski

9

25:44.113

+2 okr.

25

59

Lesław Oczo¶

KM Lublin

9

25:50.785

+2 okr.

26

43

Sebastian Gryga

Górnik Mysłowice

9

26:22.927

+2 okr.

27

63

Zbigniew Radzimirski

9

26:32.719

+2 okr.

28

32

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

9

26:57.298

+2 okr.

29

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

8

24:59.117

+3 okr.

NU

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

9

23:26.098

+2 okr.

NU

19

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

7

17:08.630

+4 okr.

NU

61

Arkadiusz Michalczuk

Cross Lublin

Yamaha

3

7:59.489

+8 okr.

NU

62

Sławomir Kruszyński

KM Wisła Chełmno

1

2:58.575

+10 okr.