Otwarta - Wyścig pierwszy

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Oborniki Śląskie, 10 kwietnia 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

5

Marek Przybysz

AP Głogów

12

26:31.721

2

38

Kamil Walczak

Cross Lublin

12

27:37.476

+1:05.755

25

3

13

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

12

27:37.989

+1:06.268

22

4

10

Sebastian Krywult

BKM Bielsko Biała

12

27:56.754

+1:25.033

5

9

Tomasz Jost

AMK Człuchów

12

28:08.829

+1:37.108

6

16

Piotr Krasuski

AP Głogów

11

26:57.589

+1 okr.

20

7

12

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

11

27:05.814

+1 okr.

18

8

23

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

11

27:10.762

+1 okr.

16

9

64

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

11

27:11.412

+1 okr.

15

10

19

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

11

27:12.802

+1 okr.

14

11

41

Tomasz Zych

Cross Lublin

11

27:14.574

+1 okr.

13

12

14

Filip Chlewiński

MK Lidzbark Warminski

11

27:36.980

+1 okr.

12

13

18

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

11

27:39.924

+1 okr.

11

14

61

Arkadiusz Michalczuk

Cross Lublin

Yamaha

11

27:47.901

+1 okr.

10

15

33

Janusz ¦piewok

UKS Wiraż Cieszyn

11

28:07.656

+1 okr.

9

16

28

Jakub Skomorucha

AP Warszawa

Yamaha

11

28:13.206

+1 okr.

8

17

78

Andrzej Seremet

AP Głogów

11

28:13.414

+1 okr.

7

18

20

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

11

28:35.226

+1 okr.

6

19

39

Kamil Osóbka

11

28:46.186

+1 okr.

5

20

29

Jakub KuĽniak

GAMK Gdańsk

11

29:00.925

+1 okr.

4

21

25

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

11

29:10.139

+1 okr.

3

22

45

Wojciech Kuształa

MK Lidzbark Warminski

10

26:34.570

+2 okr.

2

23

68

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

10

26:46.836

+2 okr.

1

24

62

Sławomir Kruszyński

KM Wisła Chełmno

10

26:49.547

+2 okr.

25

43

Sebastian Gryga

Górnik Mysłowice

10

26:51.680

+2 okr.

26

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

10

27:01.035

+2 okr.

27

245

Wiktor KuĽniewski

MK Lidzbark Warminski

10

27:30.924

+2 okr.

28

63

Zbigniew Radzimirski

10

28:36.743

+2 okr.

29

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

10

28:47.997

+2 okr.

30

24

Marcin Zakrzewski

KM Wisła Chełmno

10

28:50.407

+2 okr.

31

59

Lesław Oczo¶

KM Lublin

10

28:57.557

+2 okr.

32

58

Piotr Kudela

Cross Lublin

9

27:31.857

+3 okr.

NU

32

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

7

18:18.339

+5 okr.