125 cc - Wyścig pierwszy

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM II Runda - Lidzbark Warmiński, 24 kwietnia 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

13

23:30.526

2

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

13

24:01.201

+30.675

3

22

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

13

24:21.223

+50.697

4

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

13

24:24.734

+54.208

25

5

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

13

24:46.595

+1:16.069

22

6

35

Piotr Król

WKM Więcbork

13

25:27.860

+1:57.334

20

7

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

13

25:29.622

+1:59.096

18

8

87

Jakub Przygoński

AP Warszawa

12

22:30.668

+1 okr.

16

9

7

Filip Moes

TNT Łomianki

12

23:36.687

+1 okr.

10

21

Piotr Le¶niak

TNT Łomianki

12

23:37.131

+1 okr.

15

11

32

Marcin Dmochowski

Motoklub Olsztyn

12

24:06.517

+1 okr.

14

12

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

12

24:13.914

+1 okr.

13

13

39

Arkadiusz ZieleĽny

UKS Wiraż Cieszyn

12

24:23.805

+1 okr.

12

14

30

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

12

24:26.662

+1 okr.

11

15

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

12

25:08.084

+1 okr.

10

16

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

12

25:09.362

+1 okr.

9

17

120

Sławomir Kreps

12

25:28.688

+1 okr.

8

18

139

Bogusław ZieleĽny

UKS Wiraż Cieszyn

12

25:41.321

+1 okr.

7

19

68

Daniel Bałdyga

11

24:13.832

+2 okr.

6

20

43

Kamil Maczukin

MK Lidzbark Warminski

11

25:04.541

+2 okr.

5

21

89

Maciej Dominiak

AP Głogów

11

25:24.539

+2 okr.

4

22

91

Tomasz Jusiak

Cross Lublin

11

25:27.507

+2 okr.

3

23

101

Marcin Szander

11

25:34.980

+2 okr.

2

24

94

Rafał Kiczko

KM Quercus

11

25:43.603

+2 okr.

1

25

33

Piotr Nadulski

Cross Lublin

11

25:50.387

+2 okr.

26

96

Witold Skowronek

10

23:34.279

+3 okr.

27

99

Dariusz Łoboda

TNT Łomianki

10

23:39.356

+3 okr.

28

99

Łukasz Bartosiński

KM Wisła Chełmno

10

23:59.301

+3 okr.

29

97

Michał Iwaszko

10

24:28.944

+3 okr.

30

98

Dimitro Stelmach

Ukraina

10

24:58.389

+3 okr.

31

95

Jakub Wysocki

10

25:25.424

+3 okr.

32

100

Błażej Podbielski

MK Lidzbark Warminski

9

24:42.900

+4 okr.

33

93

Łukasz Hackiewicz

9

26:07.631

+4 okr.

34

85

Dariusz Kłopot

AK Cross Team

1

1:50.612

+12 okr.