80 cc - Trening kwalifikacyjny

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM II Runda - Lidzbark Warmiński, 24 kwietnia 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

4

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

5

2:02.729

3

2

8

Oskar Pieni±żek

KM Wisła Chełmno

8

2:06.046

+3.317

8

3

10

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

10

2:06.367

+3.638

10

4

11

Jakub Pi±tek

Cross Lublin

6

2:07.008

+4.279

6

5

7

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

9

2:07.258

+4.529

9

6

9

Marcin Izdebski

MKO Oborniki

4

2:07.625

+4.896

3

7

13

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

9

2:07.766

+5.037

7

8

25

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

9

2:07.834

+5.105

7

9

39

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

7

2:11.417

+8.688

7

10

12

Daniel Komraus

UKS Wiraż Cieszyn

6

2:12.640

+9.911

6

11

16

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warminski

9

2:15.208

+12.479

5

12

29

Dawid Sierociński

Szarak Sochaczew

5

2:15.365

+12.636

5

13

21

Tomasz Wysocki

UKS Wiraż Cieszyn

8

2:15.686

+12.957

7

14

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

9

2:17.550

+14.821

7

15

36

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warminski

3

2:19.640

+16.911

3

16

35

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warminski

5

2:21.060

+18.331

4

17

15

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

8

2:21.823

+19.094

3

18

31

Bartosz Pi±tek

Cross Lublin

7

2:25.114

+22.385

7

19

58

Wojciech Kreps

6

2:25.138

+22.409

4

20

57

Krzysztof Wi¶niewski

Cross Lublin

8

2:25.633

+22.904

6

21

30

Filip Więckowski

Cross Lublin

8

2:28.246

+25.517

8

22

26

Szymon Turczyn

KM Wisła Chełmno

6

2:29.516

+26.787

4

23

51

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

8

2:30.918

+28.189

7

24

20

Dawid Buda

UKS Wiraż Cieszyn

2

2:31.150

+28.421

2

25

52

Mateusz Curyło

KKCiM SMOK

6

2:33.889

+31.160

2

26

24

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

7

2:37.499

+34.770

7

27

59

Dawid ¦niegaruk

GAMK Gdańsk

5

2:42.968

+40.239

4

28

47

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

7

2:45.102

+42.373

5

29

38

Eryk Gębicki

MK Lidzbark Warminski

5

2:47.140

+44.411

3

30

56

Damian Pietruchaniec

MK Lidzbark Warminski

7

2:54.139

+51.410

3

31

28

Mieszko Wi¶niewski

KM Wisła Chełmno

6

3:13.605

+1:10.876

5