80 cc - Wyścig pierwszy

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM II Runda - Lidzbark Warmiński, 24 kwietnia 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

4

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

10

20:52.218

2

10

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

10

21:15.930

+23.712

25

3

9

Marcin Izdebski

MKO Oborniki

10

21:21.703

+29.485

22

4

13

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

10

21:22.134

+29.916

20

5

8

Oskar Pieni±żek

KM Wisła Chełmno

10

21:23.735

+31.517

18

6

11

Jakub Pi±tek

Cross Lublin

10

21:23.965

+31.747

16

7

25

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

10

21:46.445

+54.227

15

8

7

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

10

21:50.166

+57.948

14

9

39

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

10

22:32.281

+1:40.063

13

10

12

Daniel Komraus

UKS Wiraż Cieszyn

10

22:35.297

+1:43.079

12

11

16

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warminski

10

22:57.949

+2:05.731

11

12

29

Dawid Sierociński

Szarak Sochaczew

10

23:08.555

+2:16.337

10

13

35

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warminski

9

21:10.591

+1 okr.

9

14

36

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warminski

9

21:15.483

+1 okr.

8

15

21

Tomasz Wysocki

UKS Wiraż Cieszyn

9

21:19.956

+1 okr.

7

16

58

Wojciech Kreps

9

21:31.196

+1 okr.

6

17

15

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

9

21:48.041

+1 okr.

5

18

30

Filip Więckowski

Cross Lublin

9

21:52.942

+1 okr.

4

19

31

Bartosz Pi±tek

Cross Lublin

9

22:01.449

+1 okr.

3

20

20

Dawid Buda

UKS Wiraż Cieszyn

9

22:59.896

+1 okr.

2

21

51

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

9

23:04.351

+1 okr.

1

22

59

Dawid ¦niegaruk

GAMK Gdańsk

8

21:50.595

+2 okr.

23

24

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

8

22:16.124

+2 okr.

24

38

Eryk Gębicki

MK Lidzbark Warminski

8

22:35.424

+2 okr.

25

47

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

8

23:26.317

+2 okr.

26

52

Mateusz Curyło

KKCiM SMOK

7

21:03.745

+3 okr.

27

56

Damian Pietruchaniec

MK Lidzbark Warminski

7

21:24.167

+3 okr.

28

28

Mieszko Wi¶niewski

KM Wisła Chełmno

7

23:22.618

+3 okr.

29

57

Krzysztof Wi¶niewski

Cross Lublin

4

23:41.123

+6 okr.

30

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

1

2:17.560

+9 okr.