Otwarta - Trening kwalifikacyjny

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM II Runda - Lidzbark Warmiński, 24 kwietnia 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

6

Marcin Wójcik

GAMK Gdańsk

11

1:46.750

11

2

2

Jacek Lonka

AP Głogów

8

1:47.216

+0.466

6

3

11

Tomasz Każmierczak

9

1:48.257

+1.507

7

4

13

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

5

1:50.794

+4.044

2

5

56

Fabian Szymański

TNT Łomianki

6

1:51.387

+4.637

2

6

9

Tomasz Jost

AMK Człuchów

10

1:51.424

+4.674

2

7

38

Kamil Walczak

Cross Lublin

9

1:52.845

+6.095

2

8

14

Filip Chlewiński

MK Lidzbark Warminski

10

1:54.386

+7.636

2

9

16

Piotr Krasuski

AP Głogów

9

1:54.511

+7.761

2

10

19

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

8

1:56.182

+9.432

6

11

20

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

10

1:57.404

+10.654

3

12

23

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

10

1:57.859

+11.109

3

13

78

Andrzej Seremet

AP Głogów

7

1:58.353

+11.603

7

14

18

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

7

1:58.679

+11.929

7

15

221

Adam Minkowski

MK Lidzbark Warminski

9

1:58.705

+11.955

2

16

28

Jakub Skomorucha

AP Warszawa

8

1:59.206

+12.456

2

17

64

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

7

1:59.746

+12.996

2

18

61

Arkadiusz Michalczuk

Cross Lublin

9

2:00.241

+13.491

3

19

32

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

8

2:00.706

+13.956

2

20

30

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

8

2:02.284

+15.534

5

21

68

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

5

2:02.445

+15.695

2

22

210

Grzegorz Amiliowicz

9

2:02.731

+15.981

2

23

45

Wojciech Kuształa

MK Lidzbark Warminski

10

2:02.874

+16.124

5

24

43

Sebastian Gryga

Górnik Mysłowice

7

2:05.306

+18.556

2

25

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

9

2:05.547

+18.797

6

26

39

Kamil Osóbka

9

2:06.264

+19.514

2

27

67

Marek Jaskulski

7

2:06.536

+19.786

2

28

500

Piotr Ligmanowski

6

2:09.566

+22.816

4

29

245

Wiktor KuĽnierski

7

2:09.702

+22.952

4

30

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

7

2:09.902

+23.152

2

31

59

Lesław Oczo¶

KM Lublin

8

2:12.716

+25.966

7

32

58

Piotr Kudela

Cross Lublin

8

2:13.807

+27.057

2

33

29

Jakub Kuzniak

8

2:16.616

+29.866

7

34

800

Tomasz Makowski

AMK Drwęca Ostróda

7

2:16.924

+30.174

3

35

71

Marek Niepiekło

MK Lidzbark Warminski

7

2:17.398

+30.648

2

36

66

Zdzisław Apanowicz

MK Lidzbark Warminski

8

2:31.190

+44.440

5