Otwarta - Wyścig pierwszy

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM II Runda - Lidzbark Warmiński, 24 kwietnia 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

6

Marcin Wójcik

GAMK Gdańsk

13

23:42.979

2

2

Jacek Lonka

AP Głogów

13

23:48.610

+5.631

3

11

Tomasz Każmierczak

13

24:58.505

+1:15.526

4

9

Tomasz Jost

AMK Człuchów

13

25:10.417

+1:27.438

5

38

Kamil Walczak

Cross Lublin

13

25:31.774

+1:48.795

25

6

14

Filip Chlewiński

Moto Klub Lidzbark Warmiński

12

23:57.966

+1 okr.

22

7

13

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

12

24:26.455

+1 okr.

20

8

19

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

12

24:29.772

+1 okr.

18

9

32

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

12

24:37.391

+1 okr.

16

10

16

Piotr Krasuski

AP Głogów

12

24:41.772

+1 okr.

15

11

18

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

12

24:43.252

+1 okr.

14

12

28

Jakub Skomorucha

AP Warszawa

12

25:08.924

+1 okr.

13

13

20

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

12

25:18.741

+1 okr.

12

14

78

Andrzej Seremet

AP Głogów

12

25:19.249

+1 okr.

11

15

64

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

12

25:30.527

+1 okr.

10

16

68

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

12

25:41.454

+1 okr.

9

17

221

Adam Minkowski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

12

25:43.087

+1 okr.

8

18

61

Arkadiusz Michalczuk

Cross Lublin

11

23:44.417

+2 okr.

7

19

45

Wojciech Kuształa

Moto Klub Lidzbark Warmiński

11

24:00.479

+2 okr.

6

20

26

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

11

24:02.344

+2 okr.

5

21

210

Grzegorz Amiliowicz

11

24:05.864

+2 okr.

4

22

43

Sebastian Gryga

Górnik Mysłowice

11

24:21.014

+2 okr.

3

23

500

Piotr Ligmanowski

11

24:43.123

+2 okr.

2

24

245

Wiktor KuĽnierski

11

24:55.275

+2 okr.

1

25

67

Marek Jaskulski

11

24:56.412

+2 okr.

26

800

Tomasz Makowski

AMK Drwęca Ostróda

11

25:00.800

+2 okr.

27

29

Jakub Kuzniak

11

25:20.368

+2 okr.

28

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

11

25:46.426

+2 okr.

29

58

Piotr Kudela

Cross Lublin

11

25:47.367

+2 okr.

30

59

Lesław Oczo¶

KM Lublin

11

25:55.228

+2 okr.

31

39

Kamil Osóbka

11

26:54.584

+2 okr.

32

71

Marek Niepiekło

Moto Klub Lidzbark Warmiński

10

23:57.346

+3 okr.

33

66

Zdzisław Apanowicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

10

26:03.086

+3 okr.

34

23

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

5

10:03.534

+8 okr.

NU

30

Marcin Dutkiewicz

MKO Oborniki

11

23:27.817

+2 okr.