Otwarta - Trening kwalifikacyjny

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM III Runda - Ostróda, 12 czerwca 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

38

Kamil Walczak

Cross Lublin

Husqvarna

7

1:42.011

4

2

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

6

1:43.207

+1.196

6

3

56

Fabian Szymański

TNT Łomianki

Suzuki

6

1:44.084

+2.073

2

4

13

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

Honda

9

1:45.244

+3.233

6

5

2

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

8

1:45.785

+3.774

7

6

16

Piotr Krasuski

AP Głogów

Yamaha

8

1:49.709

+7.698

2

7

9

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Yamaha

6

1:49.920

+7.909

6

8

61

Arkadiusz Michalczuk

Cross Lublin

Yamaha

8

1:51.400

+9.389

8

9

20

Marcin Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

8

1:51.436

+9.425

6

10

19

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

7

1:51.638

+9.627

6

11

28

Jakub Skomorucha

AP Warszawa

Yamaha

7

1:52.125

+10.114

7

12

18

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

7

1:52.349

+10.338

6

13

32

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

7

1:54.060

+12.049

5

14

64

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

Honda

8

1:54.454

+12.443

4

15

221

Adam Minkowski

MK Lidzbark Warminski

Honda

9

1:54.646

+12.635

8

16

29

Jakub KuĽniak

GAMK Gdańsk

KTM

9

1:54.863

+12.852

4

17

23

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

1:55.046

+13.035

3

18

68

Piotr Szubert

LKS Jastrząb Lipno

Honda

5

1:55.368

+13.357

5

19

25

Wiesław Bukowicz

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

1:56.577

+14.566

5

20

45

Wojciech Kuształa

MK Lidzbark Warminski

Honda

8

1:58.436

+16.425

5

21

39

Kamil Osóbka

Cross Lublin

Yamaha

8

2:00.276

+18.265

3

22

67

Marek Jaskulski

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

4

2:00.546

+18.535

2

23

59

Lesław Oczo¶

KM Lublin

Honda

7

2:05.618

+23.607

7

24

800

Tomasz Makowski

AMK Drwęca Ostróda

Kawasaki

7

2:06.865

+24.854

7

25

72

Jarosław Ziemacki

AMK Człuchów

Yamaha

4

2:07.518

+25.507

2

26

58

Piotr Kudela

Cross Lublin

Husqvarna

7

2:10.109

+28.098

2

27

71

Marek Niepiekło

MK Lidzbark Warminski

Kawasaki

7

2:12.344

+30.333

2

28

211

Jan Szydywar

MK Lidzbark Warminski

Honda

5

2:24.753

+42.742

3

29

66

Zdzisław Apanowicz

MK Lidzbark Warminski

Suzuki

6

2:30.688

+48.677

5