125 cc - Wyścig drugi

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda - Lipno, 3 lipca 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

Suzuki

14

24:22.875

25

2

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

14

24:31.887

+9.012

3

123

Dmitrijs Palkovskis

Łotwa

KTM

14

24:46.544

+23.669

4

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

Yamaha

14

25:21.979

+59.104

22

5

106

Ondrej Ruziczka

Czechy

Yamaha

14

25:27.439

+1:04.564

6

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

14

25:31.596

+1:08.721

20

7

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

Yamaha

14

25:32.917

+1:10.042

18

8

108

Franciszek Blaha

Czechy

Yamaha

14

25:43.261

+1:20.386

9

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

14

25:59.002

+1:36.127

16

10

49

Miłosz Cieloch

AMK Człuchów

Yamaha

14

26:01.801

+1:38.926

15

11

35

Piotr Król

WKM Więcbork

Yamaha

14

26:03.183

+1:40.308

14

12

81

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

13

24:27.899

+1 okr.

13

13

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

Yamaha

13

24:30.245

+1 okr.

12

14

71

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

13

24:31.628

+1 okr.

11

15

30

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

13

24:50.638

+1 okr.

10

16

41

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

25:18.292

+1 okr.

9

17

32

Marcin Dmochowski

Motoklub Olsztyn

KTM

13

25:36.429

+1 okr.

8

18

107

Bohdan Ruziczka

Czechy

Yamaha

13

26:22.458

+1 okr.

19

135

Kamil Joć

Cross Lublin

Honda

12

24:27.136

+2 okr.

7

20

129

Arturs Virza

Łotwa

KTM

12

24:58.576

+2 okr.

21

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

12

25:06.305

+2 okr.

6

22

76

Piotr Więckowski

Cross Lublin

Suzuki

12

25:20.984

+2 okr.

5

23

240

Michał Daciuk

Cross Lublin

Kawasaki

12

26:29.034

+2 okr.

4

24

43

Kamil Maczukin

MK Lidzbark Warminski

Honda

12

26:46.122

+2 okr.

3

25

133

Piotr Nadulski

Cross Lublin

Yamaha

11

26:32.032

+3 okr.

2

26

109

Dariusz Łoboda

TNT Łomianki

Yamaha

10

26:03.180

+4 okr.

1

27

97

Łukasz Lonka

MK Unia Poznań

Honda

12

21:50.250

+2 okr.

28

25

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

11

22:59.328

+3 okr.

29

26

Marcin Lubiński

GAMK Gdańsk

KTM

6

11:59.791

+8 okr.

30

150

Maciej Sadłowski

TNT Łomianki

Yamaha

2

3:43.165

+12 okr.