125 cc - Wyścig pierwszy

2005 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda - Lipno, 3 lipca 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

123

Dmitrijs Palkovskis

Łotwa

KTM

14

24:14.783

2

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

14

24:26.545

+11.762

3

108

Franciszek Blaha

Czechy

Yamaha

14

24:45.492

+30.709

4

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

Yamaha

14

24:47.246

+32.463

25

5

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

14

24:54.599

+39.816

22

6

106

Ondrej Ruziczka

Czechy

Yamaha

14

24:59.858

+45.075

7

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

14

25:07.184

+52.401

20

8

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

Suzuki

14

25:22.410

+1:07.627

18

9

81

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

14

25:46.414

+1:31.631

16

10

71

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

14

25:46.897

+1:32.114

15

11

49

Miłosz Cieloch

AMK Człuchów

Yamaha

14

26:00.822

+1:46.039

14

12

35

Piotr Król

WKM Więcbork

Yamaha

14

26:21.697

+2:06.914

13

13

30

Dawid Kruk

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

13

24:23.860

+1 okr.

12

14

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

13

24:29.398

+1 okr.

11

15

39

Arkadiusz ZieleĽny

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

13

24:44.758

+1 okr.

10

16

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

Yamaha

13

25:12.284

+1 okr.

9

17

32

Marcin Dmochowski

Motoklub Olsztyn

KTM

13

25:19.954

+1 okr.

8

18

41

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

25:28.563

+1 okr.

7

19

107

Bohdan Ruziczka

Czechy

Yamaha

13

25:49.733

+1 okr.

20

104

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

Yamaha

13

25:53.399

+1 okr.

6

21

129

Arturs Virza

Łotwa

KTM

13

26:24.683

+1 okr.

22

26

Marcin Lubiński

GAMK Gdańsk

KTM

12

24:19.747

+2 okr.

5

23

135

Kamil Joć

Cross Lublin

Honda

12

24:33.027

+2 okr.

4

24

150

Maciej Sadłowski

TNT Łomianki

Yamaha

12

24:34.558

+2 okr.

3

25

25

Przemysław Skrzyniarz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

12

24:38.860

+2 okr.

2

26

43

Kamil Maczukin

MK Lidzbark Warminski

Honda

12

25:15.884

+2 okr.

1

27

76

Piotr Więckowski

Cross Lublin

Suzuki

12

25:16.985

+2 okr.

28

82

Dario Marco Sarti

AP Warszawa

Yamaha

12

25:27.563

+2 okr.

29

109

Dariusz Łoboda

TNT Łomianki

Yamaha

11

24:52.688

+3 okr.

30

99

Łukasz Bartosiński

KM Wisła Chełmno

KTM

11

25:10.833

+3 okr.

31

114

Kamil Zachłowski

MK Lidzbark Warminski

Suzuki

10

24:29.065

+4 okr.

32

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

Yamaha

12

22:11.922

+2 okr.

33

97

Łukasz Lonka

MK Unia Poznań

Honda

9

16:37.640

+5 okr.

34

127

Adam Stolarski

Białystok

KTM

9

19:12.279

+5 okr.

35

60

Michał Ficoń

TNT Łomianki

Yamaha

6

11:44.990

+8 okr.

36

240

Michał Daciuk

Cross Lublin

Kawasaki

5

9:58.463

+9 okr.

37

133

Piotr Nadulski

Cross Lublin

Yamaha

4

8:04.909

+10 okr.