125 cc - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP I Runda (80 cc + 125 cc) - Głogów, 2 maja 2007
Andrzej Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

13

30:01.166

25

2

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

KTM

13

30:25.879

+24.713

22

3

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

13

30:28.603

+27.437

20

4

8

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

13

30:31.083

+29.917

18

5

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

13

30:38.474

+37.308

16

6

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

13

30:45.674

+44.508

15

7

2

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM II

13

31:03.132

+1:01.966

14

8

7

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

13

31:04.239

+1:03.073

13

9

88

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

13

31:20.916

+1:19.750

12

10

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

31:25.786

+1:24.620

11

11

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

13

31:33.171

+1:32.005

10

12

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

13

31:50.154

+1:48.988

9

13

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

13

31:51.776

+1:50.610

8

14

107

Łukasz Kucharczyk

NZ

Suzuki

13

31:54.218

+1:53.052

7

15

10

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

13

31:56.018

+1:54.852

6

16

35

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

13

32:11.251

+2:10.085

5

17

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

12

30:06.192

+1 okr.

4

18

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

30:24.486

+1 okr.

3

19

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

12

30:28.732

+1 okr.

2

20

40

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

12

30:31.323

+1 okr.

1

21

126

Dario Marco Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

12

31:22.704

+1 okr.

22

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

31:28.742

+1 okr.

23

106

Michał Ficoń

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Yamaha

12

31:30.027

+1 okr.

24

79

Robert Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

KM Cross Lublin EkoKlinkier / KTM

12

32:11.192

+1 okr.

25

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

12

32:22.248

+1 okr.

26

118

Michał Wyszomirski

AP Warszawa

Honda

11

30:15.228

+2 okr.

27

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

31:13.729

+2 okr.

28

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

3

11:41.399

+10 okr.

NS

94

Mateusz Michałowski

MKO Oborniki

Honda

NS

13

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

NS

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

NS

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

NS

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

NS

43

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

NS

56

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

NS

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

NS

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki