125 cc - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP II Runda (80 cc + 125 cc) - Chełmno, 13 maja 2007
Roman Umiastowski
Władysław Knap
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

KTM

13

30:06.057

25

2

88

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

13

30:12.802

22

3

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

13

30:14.421

20

4

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

13

30:39.027

18

5

23

Marek Przybysz

AP Głogów

13

30:41.952

16

6

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

13

30:42.374

15

7

2

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM II

13

30:49.116

14

8

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

13

31:04.456

13

9

13

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

13

31:15.945

12

10

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

13

31:18.405

11

11

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

31:21.500

10

12

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

13

31:22.229

9

13

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

13

31:23.499

8

14

35

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

13

31:39.827

7

15

7

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

13

31:41.836

6

16

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

13

31:43.117

5

17

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

13

32:44.502

4

18

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

12

30:16.714

3

19

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

12

30:18.605

2

20

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

12

30:22.014

1

21

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

12

30:57.637

22

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

12

31:03.287

23

126

Dario Marco Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

12

31:11.557

24

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

12

31:49.075

25

62

Tomasz Zych

AP Głogów

12

32:39.465

26

87

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

12

32:46.385

27

116

Rafał Kiczko

KM Quercus

12

33:32.290

28

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

11

30:36.630

29

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

11

31:34.158

30

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

11

31:36.748

31

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

32:03.552

32

127

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

32:14.570

33

37

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

6

15:07.098

34

106

Michał Ficoń

MK Lidzbark Warmiński

Yamaha

4

10:23.297