125 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP V Runda (80 cc + 125 cc) - Człuchów, 29 lipca 2007
Marian Zupa
Tadeusz Szwemin
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

171

Jan Rune Fuglerud

Norwegia

Honda

8

2:03.340

3

2

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

10

2:05.420

10

3

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

6

2:07.139

6

4

8

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

11

2:07.418

11

5

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

7

2:07.795

7

6

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

8

2:08.540

8

7

2

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM II

11

2:10.035

11

8

35

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

7

2:10.606

2

9

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

9

2:11.450

8

10

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

8

2:12.112

7

11

107

Łukasz Kucharczyk

NZ

Suzuki

10

2:14.483

8

12

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

8

2:14.900

4

13

13

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

7

2:15.001

2

14

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

KTM

10

2:15.734

5

15

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

9

2:15.877

2

16

10

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

8

2:17.522

5

17

61

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

8

2:18.375

4

18

100

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Honda

8

2:18.841

6

19

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

8

2:19.941

4

20

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

3

2:19.971

2

21

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:20.181

6

22

51

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

10

2:20.269

5

23

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

2:20.322

9

24

113

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

8

2:20.632

8

25

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

2

2:26.656

2

26

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:27.201

7

27

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

8

2:30.055

3

28

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:31.457

5

29

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

7

2:34.653

4

30

79

Robert Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

KM Cross Lublin EkoKlinkier / KTM

9

2:36.773

8

31

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

Yamaha

5

2:44.163

2

32

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:45.619

5

33

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

4

2:46.463

3