125 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP V Runda (80 cc + 125 cc) - Człuchów, 29 lipca 2007
Marian Zupa
Tadeusz Szwemin
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

171

Jan Rune Fuglerud

Norwegia

Honda

7

2:00.211

6

2

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

7

2:03.499

6

3

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

8

2:04.097

3

4

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

KTM

4

2:04.714

2

5

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

7

2:04.944

7

6

8

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

8

2:05.270

7

7

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

7

2:05.784

6

8

2

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM II

8

2:06.118

8

9

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

7

2:06.947

4

10

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:07.301

2

11

35

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

8

2:07.887

2

12

13

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

6

2:09.172

5

13

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

8

2:09.870

4

14

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

2:10.145

3

15

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

7

2:10.647

6

16

10

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

6

2:10.832

5

17

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

8

2:11.822

3

18

107

Łukasz Kucharczyk

NZ

Suzuki

7

2:12.257

7

19

51

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

8

2:13.064

4

20

61

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

7

2:13.220

6

21

100

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Honda

7

2:13.903

2

22

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:14.022

7

23

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

9

2:16.970

8

24

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

6

2:17.346

2

25

113

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

7

2:18.563

4

26

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

7

2:19.645

4

27

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:19.852

4

28

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

7

2:23.992

6

29

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:25.083

2

30

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

7

2:26.290

7

31

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

Yamaha

5

2:32.747

2

32

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:36.661

5