125 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP V Runda (80 cc + 125 cc) - Człuchów, 29 lipca 2007
Marian Zupa
Tadeusz Szwemin
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

171

Jan Rune Fuglerud

Norwegia

Honda

15

31:15.492

25

2

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

15

31:24.131

+8.639

22

3

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

15

31:51.357

+35.865

20

4

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

15

31:51.994

+36.502

18

5

8

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

15

32:06.723

+51.231

16

6

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

KTM

15

32:26.035

+1:10.543

15

7

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

15

32:52.844

+1:37.352

14

8

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

15

33:00.730

+1:45.238

13

9

13

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

15

33:17.280

+2:01.788

12

10

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

15

33:39.563

+2:24.071

11

11

35

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

14

31:28.372

+1 okr.

10

12

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

14

31:32.267

+1 okr.

9

13

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

14

31:43.116

+1 okr.

8

14

10

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

14

31:45.211

+1 okr.

7

15

2

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM II

14

31:48.043

+1 okr.

6

16

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

14

31:52.408

+1 okr.

5

17

107

Łukasz Kucharczyk

NZ

Suzuki

14

32:11.355

+1 okr.

4

18

100

Tomasz Jost

AMK Człuchów

Honda

14

32:28.328

+1 okr.

3

19

61

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

14

32:29.175

+1 okr.

2

20

51

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

14

33:04.027

+1 okr.

1

21

113

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

14

33:08.883

+1 okr.

22

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

14

33:11.884

+1 okr.

23

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

13

31:42.211

+2 okr.

24

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

13

31:44.624

+2 okr.

25

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

13

32:22.431

+2 okr.

26

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

13

32:51.369

+2 okr.

27

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

12

31:27.620

+3 okr.

28

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

31:50.987

+3 okr.

29

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

31:58.320

+3 okr.

30

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

Yamaha

9

24:03.271

+6 okr.

31

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

18:07.591

+7 okr.

32

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

4

16:34.348

+11 okr.