125 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lidzbark Warmiński, 22 kwietnia 2007
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

6

1:47.147

4

2

123

Dmitrijs Palkovskis

6

1:50.055

+2.908

2

3

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

1:50.375

+3.228

2

4

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

6

1:50.437

+3.290

2

5

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

4

1:51.549

+4.402

4

6

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

7

1:53.293

+6.146

7

7

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

6

1:53.506

+6.359

4

8

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

7

1:53.582

+6.435

7

9

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

7

1:54.139

+6.992

3

10

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

1:55.658

+8.511

3

11

49

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

1:56.405

+9.258

3

12

104

Damian Dymowski

Płock

6

1:56.815

+9.668

2

13

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

6

1:57.328

+10.181

2

14

126

Dario Marco Sarti

TNT Łomianki

6

1:58.136

+10.989

2

15

51

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

1:58.961

+11.814

5

16

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

6

1:59.843

+12.696

4

17

124

Arkadiusz Janicki

6

1:59.922

+12.775

2

18

106

Michał Ficoń

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

2:01.103

+13.956

2

19

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

6

2:02.065

+14.918

4

20

76

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

6

2:02.267

+15.120

6

21

116

Rafał Kiczko

KM Quercus

6

2:02.572

+15.425

2

22

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:03.115

+15.968

5

23

78

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:03.392

+16.245

7

24

84

Tomasz Żulewski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

2:03.694

+16.547

4

25

79

Robert Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:03.979

+16.832

3

26

121

Kamil Kosmala

6

2:04.509

+17.362

4

27

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

5

2:04.614

+17.467

2

28

77

Dominik Winckiewicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

5

2:04.622

+17.475

3

29

157

Józef Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

3

2:04.838

+17.691

3

30

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

6

2:05.495

+18.348

3

31

48

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

5

2:05.804

+18.657

4

32

117

Łukasz Kościuk

6

2:06.303

+19.156

5

33

127

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:07.333

+20.186

4

34

118

Michał Wyszomirski

AP Warszawa

6

2:07.579

+20.432

2

35

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

6

2:07.579

+20.432

3

36

119

Wacław Skolarus

6

2:09.520

+22.373

2

37

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

6

2:09.562

+22.415

2

38

122

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Husqvarna

6

2:10.032

+22.885

6

39

75

Marek Jarząbek

Moto Klub Lidzbark Warmiński

5

2:10.130

+22.983

2

40

96

Krzysztof Dziadko

Motoklub Olsztyn

5

2:10.851

+23.704

4

41

44

Bartłomiej Mitera

TKM Zakopane

6

2:11.801

+24.654

3

42

000

Adrian Nagrodzki

5

2:12.712

+25.565

4

43

46

Dariusz Majak

GAMK Gdańsk

5

2:13.446

+26.299

4

44

120

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

5

2:15.907

+28.760

5

45

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

5

2:16.681

+29.534

3

46

69

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

5

2:16.964

+29.817

2

47

129

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

5

2:17.730

+30.583

2

48

135

Jan Folga

MKM Motosport Kielce

5

2:19.880

+32.733

3

49

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

2:20.778

+33.631

4

50

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

5

2:21.642

+34.495

2

51

00

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

4

2:22.071

+34.924

3

52

42

Błażej Podbielski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

4

2:22.385

+35.238

3

53

98

Zbigniew Kaczor

TKM Zakopane

5

2:25.827

+38.680

4

54

0

Mikołaj Kołodziejak

SKM Szarak Sochaczew

4

2:26.771

+39.624

4

55

0000

Mateusz Maciejewicz

4

2:30.438

+43.291

2

56

136

Maciej Jackowski

5

2:36.994

+49.847

2

57

128

Grzegorz Moskal

MKM Moto-Sport Kielce

4

2:38.239

+51.092

3

58

132

Patryk Bździkat

2

3:44.182

+1:57.035

2

59

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

1

+-1:47.147

1

60

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

1

+-1:47.147

1