125 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lidzbark Warmiński, 22 kwietnia 2007
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

7

1:47.488

2

2

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

7

1:48.739

+1.251

2

3

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

7

1:49.091

+1.603

2

4

123

Dmitrijs Palkovskis

7

1:51.011

+3.523

2

5

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

7

1:52.248

+4.760

4

6

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

1:54.086

+6.598

2

7

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

8

1:54.394

+6.906

2

8

97

Adrian Bainat

5

1:55.900

+8.412

4

9

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

7

1:56.788

+9.300

7

10

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

8

1:56.806

+9.318

6

11

56

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

2

1:56.809

+9.321

2

12

51

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

7

1:57.666

+10.178

2

13

49

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

1:57.848

+10.360

2

14

121

Kamil Kosmala

4

1:58.063

+10.575

2

15

124

Arkadiusz Janicki

8

1:58.584

+11.096

3

16

116

Rafał Kiczko

KM Quercus

8

1:59.104

+11.616

2

17

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

7

2:00.237

+12.749

2

18

40

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

7

2:00.593

+13.105

3

19

126

Dario Marco Sarti

TNT Łomianki

6

2:00.926

+13.438

2

20

79

Robert Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:00.980

+13.492

2

21

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

7

2:01.250

+13.762

2

22

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

7

2:01.444

+13.956

2

23

106

Michał Ficoń

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

2:01.917

+14.429

4

24

76

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

8

2:02.928

+15.440

2

25

122

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Husqvarna

8

2:03.237

+15.749

6

26

78

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

2:03.241

+15.753

6

27

96

Krzysztof Dziadko

Motoklub Olsztyn

5

2:03.256

+15.768

2

28

119

Wacław Skolarus

5

2:03.370

+15.882

2

29

157

Józef Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

8

2:03.711

+16.223

5

30

84

Tomasz Żulewski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

7

2:04.224

+16.736

4

31

104

Damian Dymowski

Płock

8

2:04.657

+17.169

3

32

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

8

2:04.820

+17.332

2

33

48

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

4

2:05.012

+17.524

2

34

77

Dominik Winckiewicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

8

2:05.083

+17.595

2

35

117

Łukasz Kościuk

8

2:05.201

+17.713

2

36

118

Michał Wyszomirski

AP Warszawa

4

2:06.200

+18.712

2

37

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:06.917

+19.429

5

38

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

7

2:08.464

+20.976

7

39

75

Marek Jarząbek

Moto Klub Lidzbark Warmiński

5

2:09.073

+21.585

3

40

127

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:09.183

+21.695

7

41

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

6

2:09.775

+22.287

5

42

46

Dariusz Majak

GAMK Gdańsk

5

2:10.426

+22.938

3

43

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

6

2:11.499

+24.011

3

44

133

Adrian Nagrodzki

7

2:12.176

+24.688

6

45

44

Bartłomiej Mitera

TKM Zakopane

7

2:12.562

+25.074

3

46

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

7

2:12.966

+25.478

2

47

69

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

2

2:13.332

+25.844

2

48

135

Jan Folga

MKM Motosport Kielce

Honda

7

2:13.915

+26.427

3

49

129

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

7

2:14.507

+27.019

2

50

120

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

7

2:16.350

+28.862

3

51

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

6

2:16.993

+29.505

2

52

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:17.118

+29.630

6

53

98

Zbigniew Kaczor

TKM Zakopane

7

2:20.686

+33.198

6

54

42

Błażej Podbielski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

5

2:22.016

+34.528

2

55

131

Mikołaj Kołodziejak

SKM Szarak Sochaczew

5

2:23.304

+35.816

2

56

134

Mateusz Maciejewicz

2

2:31.155

+43.667

2

57

136

Maciej Jackowski

6

2:33.899

+46.411

2

58

128

Grzegorz Moskal

MKM Moto-Sport Kielce

Honda

6

2:34.628

+47.140

4

59

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

4

2:36.858

+49.370

4

60

132

Patryk Bździkat

3

2:59.205

+1:11.717

2

61

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

1

+-1:47.488

1