125 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lidzbark Warmiński, 22 kwietnia 2007
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

7

1:47.488

2

2

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

7

1:48.739

2

3

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

7

1:49.091

2

4

123

Dmitrijs Palkovskis

7

1:51.011

2

5

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

7

1:52.248

4

6

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

1:54.086

2

7

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

8

1:54.394

2

8

97

Adrian Bainat

5

1:55.900

4

9

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

7

1:56.788

7

10

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

8

1:56.806

6

11

56

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

2

1:56.809

2

12

51

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

7

1:57.666

2

13

49

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

6

1:57.848

2

14

121

Kamil Kosmala

4

1:58.063

2

15

124

Arkadiusz Janicki

8

1:58.584

3

16

116

Rafał Kiczko

KM Quercus

8

1:59.104

2

17

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

7

2:00.237

2

18

40

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

7

2:00.593

3

19

126

Dario Marco Sarti

TNT Łomianki

6

2:00.926

2

20

79

Robert Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:00.980

2

21

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

7

2:01.250

2

22

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

7

2:01.444

2

23

106

Michał Ficoń

MK Lidzbark Warmiński

6

2:01.917

4

24

76

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

8

2:02.928

2

25

122

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Husqvarna

8

2:03.237

6

26

78

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

2:03.241

6

27

96

Krzysztof Dziadko

Motoklub Olsztyn

5

2:03.256

2

28

119

Wacław Skolarus

5

2:03.370

2

29

157

Józef Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

8

2:03.711

5

30

84

Tomasz Żulewski

MK Lidzbark Warmiński

7

2:04.224

4

31

104

Damian Dymowski

Płock

8

2:04.657

3

32

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

8

2:04.820

2

33

48

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

4

2:05.012

2

34

77

Dominik Winckiewicz

MK Lidzbark Warmiński

8

2:05.083

2

35

117

Łukasz Kościuk

8

2:05.201

2

36

118

Michał Wyszomirski

AP Warszawa

4

2:06.200

2

37

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:06.917

5

38

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

7

2:08.464

7

39

75

Marek Jarząbek

MK Lidzbark Warmiński

5

2:09.073

3

40

127

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:09.183

7

41

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

6

2:09.775

5

42

46

Dariusz Majak

GAMK Gdańsk

5

2:10.426

3

43

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

6

2:11.499

3

44

133

Adrian Nagrodzki

7

2:12.176

6

45

44

Bartłomiej Mitera

TKM Zakopane

7

2:12.562

3

46

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

7

2:12.966

2

47

69

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

2

2:13.332

2

48

135

Jan Folga

MKM Motosport Kielce

Honda

7

2:13.915

3

49

129

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

7

2:14.507

2

50

120

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

7

2:16.350

3

51

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

6

2:16.993

2

52

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:17.118

6

53

98

Zbigniew Kaczor

TKM Zakopane

7

2:20.686

6

54

42

Błażej Podbielski

MK Lidzbark Warmiński

5

2:22.016

2

55

131

Mikołaj Kołodziejak

SKM Szarak Sochaczew

5

2:23.304

2

56

134

Mateusz Maciejewicz

2

2:31.155

2

57

136

Maciej Jackowski

6

2:33.899

2

58

128

Grzegorz Moskal

MKM Moto-Sport Kielce

Honda

6

2:34.628

4

59

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

4

2:36.858

4

60

132

Patryk Bździkat

3

2:59.205

2

61

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

1

1