125 cc - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lidzbark Warmiński, 22 kwietnia 2007
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

12

23:12.228

25

2

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

12

23:24.565

22

3

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

12

24:47.308

20

4

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

12

25:02.600

18

5

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

12

25:08.410

16

6

56

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

12

25:13.443

15

7

49

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

11

23:34.934

14

8

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

11

23:36.236

13

9

77

Dominik Winckiewicz

MK Lidzbark Warmiński

11

23:39.927

12

10

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

23:49.445

11

11

51

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

11

24:00.691

10

12

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

11

24:01.641

9

13

76

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

11

24:12.959

8

14

40

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

11

24:18.557

7

15

106

Michał Ficoń

MK Lidzbark Warmiński

11

24:23.760

6

16

116

Rafał Kiczko

KM Quercus

11

24:32.740

5

17

157

Józef Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

11

24:46.026

4

18

104

Damian Dymowski

Płock

11

25:04.452

3

19

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

25:20.070

2

20

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

11

25:27.498

1

21

122

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Husqvarna

11

25:27.788

22

119

Wacław Skolarus

10

23:18.505

23

84

Tomasz Żulewski

MK Lidzbark Warmiński

10

23:21.585

24

79

Robert Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

23:22.597

25

124

Arkadiusz Janicki

10

23:35.098

26

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

10

23:45.202

27

48

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

10

23:53.279

28

127

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

23:59.058

29

46

Dariusz Majak

GAMK Gdańsk

10

24:15.828

30

117

Łukasz Kościuk

10

24:23.372

31

96

Krzysztof Dziadko

Motoklub Olsztyn

10

24:26.376

32

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

10

24:50.647

33

129

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

10

25:35.473

34

120

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

10

25:37.122

35

118

Michał Wyszomirski

AP Warszawa

9

21:38.992

36

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

9

23:22.307

37

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

7

15:52.996

38

78

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

4

8:56.796

39

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

4

11:28.174

40

97

Adrian Bainat

1

2:44.803