125 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM III Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Rosówek, 26 sierpnia 2007
Bolesław Raczkowski
Andrzej Gaszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

177

Roy Berger

Niemcy

7

1:56.337

4

2

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

6

1:57.173

+0.836

6

3

152

Kai Haase

Niemcy

5

1:58.956

+2.619

3

4

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

7

1:59.494

+3.157

6

5

35

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

6

2:01.644

+5.307

4

6

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

7

2:02.629

+6.292

7

7

116

Rafał Kiczko

KM Quercus

7

2:03.012

+6.675

6

8

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

7

2:03.061

+6.724

5

9

51

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

7

2:04.207

+7.870

4

10

156

Lars Linz

Niemcy

6

2:04.828

+8.491

4

11

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:04.907

+8.570

6

12

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

6

2:05.064

+8.727

5

13

153

Jack Krupke

Niemcy

3

2:08.288

+11.951

3

14

105

Arnold Kimbau

Niemcy

6

2:08.376

+12.039

6

15

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

6

2:09.453

+13.116

5

16

141

Sławomir Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

5

2:09.665

+13.328

5

17

78

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:10.651

+14.314

5

18

121

Kamil Kosmala

5

2:11.225

+14.888

3

19

120

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

6

2:13.836

+17.499

5

20

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

5

2:17.547

+21.210

3

21

140

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

6

2:18.495

+22.158

5

22

129

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

5

2:19.075

+22.738

3

23

188

Kwiatkowski Mateusz

Crossteam Zielona Góra

5

2:21.844

+25.507

4

24

91

Mariusz Bochnacki

Klub Motorowy Szczecin

6

2:21.962

+25.625

6

25

137

Karol Wyczółkowski

6

2:27.739

+31.402

3

26

92

Michał Maciejewski

Klub Motorowy Szczecin

5

2:28.301

+31.964

2

27

122

Jacek Rataj

MK Chojna

3

2:30.375

+34.038

2

28

69

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

5

2:33.771

+37.434

4

29

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

5

2:40.481

+44.144

3