125 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lipno, 30 września 2007
Wiesław Szafrański
Jerzy Zieliński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

7

1:44.269

7

2

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

7

1:45.245

4

3

217

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

5

1:45.848

2

4

222

Toni Simon

5

1:46.682

1

5

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

5

1:49.350

2

6

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

7

1:49.774

6

7

451

Marek Przybysz

AP Głogów

3

1:50.831

2

8

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

1:52.471

8

9

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

1:52.774

7

10

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

7

1:53.112

3

11

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

1:53.786

5

12

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

7

1:55.774

6

13

51

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

8

1:57.344

8

14

83

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

6

1:57.644

5

15

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

8

1:58.779

3

16

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

7

1:59.555

6

17

121

Kamil Kosmala

Yamaha

6

2:04.952

2

18

144

Sławomir Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

Honda

4

2:06.238

2

19

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

7

2:08.065

4

20

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

7

2:08.780

7

21

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

5

2:10.549

5

22

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

5

2:11.307

1

23

69

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

Yamaha

6

2:13.038

6

24

131

Mikołaj Kołodziejak

SKM Szarak Sochaczew

6

2:14.248

3

25

140

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Yamaha

6

2:16.037

6

26

77

Dominik Winckiewicz

MK Lidzbark Warmiński

6

2:16.600

2

27

141

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

6

2:17.317

4

28

55

Piotr Kulaszewicz

Motoklub Olsztyn

6

2:17.597

3

29

405

Tomasz Kogut

5

2:28.809

3

30

27

Dariusz Wójcik

31

28

Dariusz Małkiewicz

Motosport Castrol Team Toruń

32

240

Marcin Kruger

Motosport Castrol Team Toruń

33

28

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński