125 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lipno, 30 września 2007
Wiesław Szafrański
Jerzy Zieliński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

7

1:44.269

7

2

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

7

1:45.245

+0.976

4

3

217

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

5

1:45.848

+1.579

2

4

222

Toni Simon

5

1:46.682

+2.413

1

5

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

5

1:49.350

+5.081

2

6

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

7

1:49.774

+5.505

6

7

451

Marek Przybysz

AP Głogów

3

1:50.831

+6.562

2

8

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

1:52.471

+8.202

8

9

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

1:52.774

+8.505

7

10

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

7

1:53.112

+8.843

3

11

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

1:53.786

+9.517

5

12

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

7

1:55.774

+11.505

6

13

51

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

8

1:57.344

+13.075

8

14

83

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

6

1:57.644

+13.375

5

15

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

8

1:58.779

+14.510

3

16

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

7

1:59.555

+15.286

6

17

121

Kamil Kosmala

Yamaha

6

2:04.952

+20.683

2

18

144

Sławomir Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

Honda

4

2:06.238

+21.969

2

19

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

7

2:08.065

+23.796

4

20

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

7

2:08.780

+24.511

7

21

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

5

2:10.549

+26.280

5

22

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

5

2:11.307

+27.038

1

23

69

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

Yamaha

6

2:13.038

+28.769

6

24

131

Mikołaj Kołodziejak

SKM Szarak Sochaczew

6

2:14.248

+29.979

3

25

140

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Yamaha

6

2:16.037

+31.768

6

26

77

Dominik Winckiewicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

2:16.600

+32.331

2

27

141

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

6

2:17.317

+33.048

4

28

55

Piotr Kulaszewicz

Motoklub Olsztyn

6

2:17.597

+33.328

3

29

405

Tomasz Kogut

5

2:28.809

+44.540

3

30

27

Dariusz Wójcik

+-1:44.269

31

28

Dariusz Małkiewicz

Motosport Castrol Team Toruń

+-1:44.269

32

240

Marcin Kruger

Motosport Castrol Team Toruń

+-1:44.269

33

28

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

+-1:44.269