125 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Szaflary, 23 września 2007
Andrzej Olszewski
Edward Chyc-Magdzin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

8

1:44.148

4

2

8

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

10

1:44.215

+0.067

7

3

213

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

8

1:45.207

+1.059

3

4

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

9

1:46.844

+2.696

2

5

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

10

1:47.679

+3.531

6

6

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

1:47.995

+3.847

3

7

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

11

1:48.552

+4.404

7

8

116

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

10

1:49.647

+5.499

6

9

314

Marian Sprlak

Słowacja

8

1:50.558

+6.410

2

10

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

9

1:50.651

+6.503

4

11

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

9

1:50.672

+6.524

4

12

178

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

1:51.397

+7.249

9

13

144

Sławomir Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

Honda

9

1:53.030

+8.882

2

14

45

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

10

1:53.340

+9.192

5

15

288

Tibor Szymulcik

11

1:53.351

+9.203

5

16

181

Konrad Pyrz

4

1:53.846

+9.698

2

17

123

Mateusz Rybka

7

1:53.920

+9.772

2

18

139

Tomasz Pacyga

9

1:54.082

+9.934

6

19

121

Kamil Kosmala

Yamaha

9

1:54.523

+10.375

3

20

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

10

1:55.633

+11.485

6

21

44

Bartłomiej Mitera

TKM Zakopane

9

1:56.235

+12.087

4

22

135

Jan Folga

MKM Motosport Kielce

Honda

8

1:56.563

+12.415

5

23

141

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

Yamaha

8

1:56.611

+12.463

6

24

111

Michał Adamek

9

1:56.731

+12.583

2

25

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

1:57.480

+13.332

7

26

199

Rafał Fuła

9

1:57.926

+13.778

2

27

120

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

9

1:58.611

+14.463

6

28

255

Peter Tekel

Słowacja

7

1:58.878

+14.730

3

29

203

Zbigniew Wywiał

7

1:59.329

+15.181

3

30

188

Kwiatkowski Mateusz

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

2

1:59.386

+15.238

2

31

122

Sylwester Nieckula

10

1:59.399

+15.251

6

32

190

Piotr Mirek

7

2:00.006

+15.858

7

33

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

8

2:00.045

+15.897

2

34

98

Zbigniew Kaczor

TKM Zakopane

10

2:00.055

+15.907

3

35

202

9

2:00.101

+15.953

2

36

620

Konrad Matus

Słowacja

8

2:00.102

+15.954

5

37

128

Patryk Drobnica

6

2:00.192

+16.044

4

38

161

Dawid Jaworski

10

2:00.857

+16.709

7

39

69

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

Yamaha

10

2:01.517

+17.369

5

40

388

Łukasz Krawczyk

9

2:01.893

+17.745

5

41

140

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Yamaha

5

2:02.097

+17.949

5

42

331

dd dddd

9

2:02.134

+17.986

6

43

180

Sebastian Borczuch

10

2:03.775

+19.627

3

44

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

2:04.006

+19.858

3

45

118

Sławomir Kondys

6

2:05.959

+21.811

2

46

808

Jakub Cyrwus

5

2:11.103

+26.955

2

47

125

Konrad Kołton

6

2:12.920

+28.772

2

48

124

Tomasz Działek

7

2:14.862

+30.714

5

49

130

Mirosław Wójcik

8

2:15.354

+31.206

6

50

184

1

+-1:44.148

1