125 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Lipno, 30 września 2007
Wiesław Szafrański
Jerzy Zieliński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

1:41.894

5

2

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

8

1:43.498

4

3

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

8

1:43.773

4

4

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

8

1:46.178

4

5

217

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

8

1:47.495

2

6

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

7

1:49.335

4

7

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

9

1:50.221

3

8

451

Marek Przybysz

AP Głogów

6

1:50.341

2

9

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

9

1:50.655

9

10

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

8

1:51.549

4

11

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

1:51.599

9

12

222

Toni Simon

9

1:52.142

7

13

83

Dawid Sierociński

SKM Szarak Sochaczew

8

1:53.339

7

14

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

10

1:53.379

8

15

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

9

1:55.560

2

16

240

Marcin Kruger

Motosport Castrol Team Toruń

8

1:55.594

8

17

51

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

9

1:55.642

4

18

411

Filip Moes

TNT Łomianki

4

1:55.965

4

19

121

Kamil Kosmala

Yamaha

8

1:56.529

3

20

144

Sławomir Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

Honda

6

1:57.882

3

21

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

7

1:59.647

4

22

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

9

2:02.811

5

23

361

Wojciech Dąbrowski

Motoklub Olsztyn

KTM

8

2:05.473

4

24

140

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:05.831

5

25

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

7

2:05.946

7

26

69

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

Yamaha

7

2:07.163

2

27

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

2:08.933

6

28

141

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

8

2:09.973

4

29

55

Piotr Kulaszewicz

Motoklub Olsztyn

6

2:10.572

6

30

27

Dariusz Wójcik

6

2:11.026

2

31

77

Dominik Winckiewicz

MK Lidzbark Warmiński

9

2:11.408

1

32

28

Dariusz Małkiewicz

Motosport Castrol Team Toruń

6

2:11.847

4

33

131

Mikołaj Kołodziejak

SKM Szarak Sochaczew

8

2:14.648

3

34

404

Piotr Mańdziuk

5

2:17.827

2

35

405

Tomasz Kogut

5

2:20.071

1