125 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Szaflary, 23 września 2007
Andrzej Olszewski
Edward Chyc-Magdzin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

8

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

14

24:54.204

2

213

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

14

25:16.512

+22.308

25

3

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

14

25:17.990

+23.786

22

4

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

14

26:01.189

+1:06.985

20

5

314

Marian Sprlak

Słowacja

14

26:03.637

+1:09.433

6

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

14

26:04.323

+1:10.119

18

7

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

14

26:06.787

+1:12.583

16

8

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

14

26:16.985

+1:22.781

15

9

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

14

26:28.862

+1:34.658

14

10

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

14

26:31.733

+1:37.529

13

11

116

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

14

26:35.787

+1:41.583

12

12

121

Kamil Kosmala

Yamaha

14

26:49.229

+1:55.025

11

13

45

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

14

26:49.592

+1:55.388

10

14

178

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

13

24:55.035

+1 okr.

9

15

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

13

25:30.121

+1 okr.

8

16

139

Tomasz Pacyga

13

25:34.941

+1 okr.

7

17

123

Mateusz Rybka

13

25:36.180

+1 okr.

6

18

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

13

25:55.424

+1 okr.

5

19

255

Peter Tekel

Słowacja

13

26:22.433

+1 okr.

20

620

Konrad Matus

Słowacja

13

26:31.236

+1 okr.

21

120

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

13

26:33.865

+1 okr.

4

22

141

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

Yamaha

13

26:34.281

+1 okr.

3

23

128

Patryk Drobnica

13

26:49.081

+1 okr.

2

24

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

12

24:58.958

+2 okr.

1

25

69

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

Yamaha

12

25:00.751

+2 okr.

26

98

Zbigniew Kaczor

TKM Zakopane

12

25:04.554

+2 okr.

27

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

25:06.583

+2 okr.

NU

288

Tibor Szymulcik

8

16:15.527

+6 okr.

NU

140

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Yamaha

5

11:06.404

+9 okr.

NU

44

Bartłomiej Mitera

TKM Zakopane

4

7:52.829

+10 okr.