Open - Wyścig pierwszy

2009 | Cross Country | Pozostałe

Extreme Cross Country Cup - Góra Żar, 12 czerwca 2009
Bogdan Rudnicki
Janusz Szafran
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończenia

1

231

Dawid Hankus

Kawasaki

10

1:32:38.161

2

810

Mirosław Majchrak

Husqvarna

10

1:39:09.036

3

76

Robert Frydrych

KTM

9

1:30:04.687

4

86.

Rafał Troszok

Honda

9

1:32:32.922

5

13.

Dominik Drąg

Yamaha

9

1:33:32.460

6

44

Marcin Kołaczek

Suzuki

9

1:35:21.031

7

203

Paweł Korla

KTM

9

1:38:33.610

8

51

Grzegorz Franek

Honda

9

1:39:01.754

9

64

Daniel Skrzypek

Yamaha

9

1:41:17.637

10

9

Kamil Żyrek

Yamaha

8

1:31:31.547

11

102

Piotr Sawera

Honda

8

1:32:02.199

12

33

Stanisław Wojtyla

Kawasaki

8

1:33:18.220

13

111.

Dariusz Kubica

Yamaha

8

1:33:22.527

14

91

Jakub Stankus

KTM

8

1:34:12.011

15

146

Jarosław Wrzosek

KTM

8

1:35:14.330

16

317

Jerzy Pilch

Husqvarna

8

1:36:13.483

17

6

Paweł Klaczek

Suzuki

8

1:37:56.429

18

4.

Szczepan Wrona

Suzuki

8

1:39:48.271

19

5

Mariusz Obrąpalski

Yamaha

8

1:40:15.353

20

113

Tomas Pernicki

KTM

8

1:40:22.602

21

55

Robert Muchewicz

Yamaha

8

1:40:24.448

22

12

Andrzej Kafel

KTM

8

1:40:31.337

23

26

Jarosław Kargul

Beta

8

1:42:09.997

24

69

Sławomir Wilk

Yamaha

7

1:30:27.821

25

66

Maciej Kuś

KTM

7

1:30:51.914

26

100

Tomasz Bury

KTM

7

1:30:55.484

27

8.

Przemysław Walewander

Suzuki

7

1:31:29.289

28

34

Radosław Pientka

Yamaha

7

1:31:33.227

29

213

Łukasz Niezabitowski

Suzuki

7

1:31:44.551

30

65

Krzysztof Marszałek

AP Głogow

Honda

7

1:32:18.910

31

10

Sebastian Paruzel

KTM

7

1:33:56.120

32

92

Janusz Skrzypek

Yamaha

7

1:34:22.343

33

82

Wojciech Cępiel

Suzuki

7

1:34:24.973

34

31

Michał Romaniec

Yamaha

7

1:34:26.737

35

46

Rafał Michalski

Yamaha

7

1:37:10.502

36

18

Piotr Michalski

KTM

7

1:38:11.064

37

211

David Kriż

Yamaha

7

1:38:24.125

38

1

Grzegorz Andrzejewski

Yamaha

7

1:40:48.754

39

77

Krzysztof Cwynar

Yamaha

7

1:43:42.154

40

99

Michał Halesz

Yamaha

7

1:43:54.729

41

3.

Przemysław Mendrek

Honda

6

1:03:46.886

42

73

Jacek Kaczmarek

Husqvarna

6

1:30:45.857

43

17.

Seweryn Mrzygłód

Yamaha

6

1:34:57.455

44

74

Dariusz Buśko

6

1:38:49.043

45

89

Sławomir Tlałka

Honda

6

1:40:42.859

46

103

Marcin Młodzik

Husaberg

6

1:48:12.867

47

11

Jacek Strach

Yamaha

5

1:00:45.422

48

000

AAA BBB

5

1:00:47.212

49

28

Marcin Kafel

Suzuki

5

1:10:14.256

50

90.

Michał Stawowczyk

Yamaha

5

1:29:06.820

51

811

Lubomir Fedor

Husqvarna

4

38:47.984

52

88

Damian Czerniec

KTM

4

1:45:05.807

53

777

Wojciech Matuszny

Honda

3

48:32.200

54

75

Łukasz Marczyński

Honda

3

1:30:54.529

55

95

Marcin Latosiński

Yamaha

2

1:08:01.914

56

199

Łukasz Romik

Yamaha

1

26:25.047