Amator - Wyścig pierwszy

2009 | Cross Country | Pozostałe

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej - Mielno, 2 maja 2009
Grzegorz Małuch
Waldemar Iracki
Rafał Kryska
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

173

Wojciech Dumke

Cross ATV Piła

10

1:32:15.194

25

2

104

Mariusz Kubat

TRYB Częstochowa

10

1:33:13.456

+58.262

22

3

150

Tomasz Dróżdż

10

1:34:52.282

+2:37.088

20

4

122

Radosław Matuszczak

10

1:35:53.459

+3:38.265

18

5

213

Paweł Grabowski

NZ

10

1:37:21.922

+5:06.728

16

6

690

Przemysław Listowski

NZ

10

1:39:18.007

+7:02.813

15

7

16

Krzysztof Traczyński

9

1:31:15.788

+1 okr.

14

8

93

Macirej Korbolewski

9

1:31:25.148

+1 okr.

13

9

5

Josef Krupop

9

1:31:55.456

+1 okr.

12

10

79

Marcin Nowak

9

1:36:06.196

+1 okr.

11

11

18

Jakub Pawlak

9

1:37:43.796

+1 okr.

10

12

249

Michał Smoleński

AMROL Team Lipnica

8

1:30:30.982

+2 okr.

9

13

2

Adrian Wawrzyniak

8

1:30:45.228

+2 okr.

8

14

60

Tomasz Gołka

8

1:31:21.481

+2 okr.

7

15

29

Daniel Jakubiak

8

1:32:36.402

+2 okr.

6

16

34

Paweł Żmiejko

8

1:32:50.791

+2 okr.

5

17

238

Tomasz Duhr

8

1:34:25.197

+2 okr.

4

18

805

Dawid Pauszek

8

1:35:04.262

+2 okr.

3

19

23

Marcin Dominik

8

1:35:31.916

+2 okr.

2

20

33

Mariusz Bernad

8

1:36:55.979

+2 okr.

1

21

119.

Marcin Piec

8

1:50:59.209

+2 okr.

22

78

Tomasz Styczyński

7

1:31:01.821

+3 okr.

23

331

Marek Kurmin

7

1:31:59.357

+3 okr.

24

70

Adam Chaciński

7

1:32:35.832

+3 okr.

25

22

Krzysztof Jung

7

1:32:40.951

+3 okr.

26

17

Artur Wolnicki

7

1:34:53.774

+3 okr.

27

38

Adrian Majcher

7

1:36:17.935

+3 okr.

28

9.

Tomasz Kasztelan

7

1:36:30.178

+3 okr.

29

46

Witold Juś

7

1:36:45.738

+3 okr.

30

21

Michał Pawlak

6

1:30:28.977

+4 okr.

31

6

Krzysztof Garczyński

6

1:31:04.326

+4 okr.

32

30

Marcin Popiołek

6

1:31:12.209

+4 okr.

33

113

Pawe Kwiatkowski

6

1:31:40.633

+4 okr.

34

20

Przemysław Błachowiak

6

1:31:56.369

+4 okr.

35

73

Karol Jakubowski

6

1:32:03.379

+4 okr.

36

71

Rafał Sablik

6

1:34:19.443

+4 okr.

37

155

Bartłomiej Cmok

6

1:35:21.091

+4 okr.

38

777.

Artur Nosal

6

1:38:57.427

+4 okr.

39

111

Marcin Nogaj

6

1:40:04.985

+4 okr.

40

13

Rafał Sobaniak

6

1:40:26.847

+4 okr.

41

41

Jakub Urban

6

1:42:09.036

+4 okr.

42

744

Adrian Sós

6

1:46:16.978

+4 okr.

43

72

Przemysław Nowak

5

55:36.676

+5 okr.

44

74

Sławomir Madej

5

1:31:58.702

+5 okr.

45

0

Maciej Podlasiński

5

1:33:09.610

+5 okr.

46

613

Robert Judycki

5

1:34:26.717

+5 okr.

47

69

Marek Gusztas

5

1:35:06.700

+5 okr.

48

666

Radosław Rybak

5

1:35:44.773

+5 okr.

49

322

Paweł Żołynia

5

1:36:37.209

+5 okr.

50

96

Rafał Michalski

5

1:42:26.877

+5 okr.

51

7

Piotr Seydlewicz

5

1:49:08.496

+5 okr.

52

61

Krzysztof Dąbkiewicz

3

52:00.308

+7 okr.

53

720

Andrzej Garczyński

3

56:42.651

+7 okr.

54

111

Marcin Banaś

3

1:24:56.788

+7 okr.

55

59

Szymon Maciejewski

3

1:32:51.386

+7 okr.

56

54

Michał Pohorecki

2

47:43.435

+8 okr.

57

126

Arkadiusz Meredyk

NZ

1

14:51.414

+9 okr.

58

49

Anna Potocka

0

14:23.480

+10 okr.

WK

733

Wojciech Bogucki

7

1:17:05.265

+3 okr.

WK

3

Wojciech Kwieciński

6

1:25:53.090

+4 okr.