Quad 2K - Wyścig pierwszy

2009 | Cross Country | Pozostałe

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej - Mielno, 2 maja 2009
Grzegorz Małuch
Waldemar Iracki
Rafał Kryska
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

41

Trojan Małachowski

Cross ATV Piła

7

1:05:28.913

25

2

525

Sebastian Małyszko

Offroad Białystok

7

1:05:39.229

+10.316

22

3

537

Paweł Drzewiecki

7

1:06:14.422

+45.509

20

4

599

Tomasz Nowak

ATV Polska

Suzuki

7

1:08:21.918

+2:53.005

18

5

950

Wiesław Biliński

7

1:09:01.377

+3:32.464

16

6

542

Sławomir Rurek

Cross ATV Piła

6

1:01:45.616

+1 okr.

15

7

7

Paweł Woźniak

6

1:02:32.360

+1 okr.

14

8

600

Daniel Salczyński

6

1:02:52.278

+1 okr.

13

9

999

Sylwester Wiśniewski

6

1:04:08.591

+1 okr.

12

10

551

Rafal Grzybowski

6

1:04:30.051

+1 okr.

11

11

51

Marcin Andrzejewski

6

1:06:12.004

+1 okr.

10

12

8

Andrzej Łukaszczyk

6

1:06:27.588

+1 okr.

9

13

27

Arek Guzdek

6

1:07:35.759

+1 okr.

8

14

10

Waldemar Klecha

6

1:07:46.643

+1 okr.

7

15

4.

Łukasz Lorenc

6

1:08:14.297

+1 okr.

6

16

9

Krzysztof Krueger

6

1:08:22.292

+1 okr.

5

17

732

Paweł Meszka

6

1:08:49.571

+1 okr.

4

18

21

Rafał Kryla

5

1:00:42.935

+2 okr.

3

19

3

Adam Dana

5

1:00:57.419

+2 okr.

2

20

11

Filip Kulczyński

5

1:01:07.754

+2 okr.

1

21

666

Piotr Poberschuetz

5

1:01:28.295

+2 okr.

22

2

Sławomir Raflik

5

1:01:29.511

+2 okr.

23

615

Marek Bieniek

5

1:03:54.124

+2 okr.

24

211

Łukasz Świercz

5

1:05:44.996

+2 okr.

25

75

Przemysław Chojnacki

5

1:05:51.566

+2 okr.

26

734

Ewelina Kozacka

5

1:08:04.601

+2 okr.

27

37

Mariusz Musielarz

5

1:08:23.594

+2 okr.

28

949

Natalia Bogucka

4

1:02:42.706

+3 okr.

29

934

Przemk Izabela

4

1:02:49.203

+3 okr.

30

14

Eliza Czarczyńska

4

1:03:57.894

+3 okr.

31

13

Małgorzata Hałubek

4

1:04:15.503

+3 okr.

32

66

Arkadiusz Adamka

4

1:05:28.856

+3 okr.

33

12

Michał Klecha

3

35:52.472

+4 okr.

34

85

Maciej Mroczyk

3

50:56.859

+4 okr.

35

86

Roman Lubiński

1

16:47.382

+6 okr.

36

520

Filip Gołka

1

17:04.137

+6 okr.

37

500

Żmuda-Trzebiatowski

0

5:21.170

+7 okr.

38

69

Łukasz Skowron

0

6:08.047

+7 okr.